Türk-Rus Firmasından Olay Yaratacak Proje !

Baygomart

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
807
0
Kavala
ZE4pWV.png


Katlanır ev konsepti ile olay yaratan Türk-Rus İnşaat şirketi şimdide yönünü toplu taşıma araçlarına çevirdi.

Dahir İnşaat, otobüs, tramvay ve trenlerimizin geleceğiyle ilgili yayınladığı video ile akıllarımızın sınırlarını zorluyor. Benzersiz bir tasarımın kullanıldığı toplu taşıma araçlarında yolcular geleneksel yöntemlerden çok daha farklı bir şekilde seyahat ediyorlar.

Taşıyan araçların durdurulması için, mühendisler iki ana jeneratör ve daha sonra da dengeleme ağırlıklarının döneceğinden emin olmak için bir yedekleme jeneratör tasarladılar.

Dürüst olmak gerekirse, Dahir İnşaat’ın tasarımlarının yakın gelecekte gerçekleşeceği beklenmiyor.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=noqgxAtPLbw"]https://www.youtube.com/watch?v=noqgxAtPLbw[/ame]

Dahir İnşaatın bu videosunda Araçlara göz atabilirsiniz.İtfaiye fikri oldukça hoş ve mantıklı gözüküyor gerçekleşir ise itfaiyelerin trafiğe takılma sorununu ortadan kaldırır ama normal araçlar ne kadar mantıklı olur şimdiden bir şey söyliyemeyiz olumlu ve olumsuz sonuçlarını gerçekleşir ise görcez fakat şu bir gerçek ki Türkiyede tam bir kavga sebebi olabilir.

Ayrıca bune kardeşim 9 dakika videomu olur diyenler sizide unutmadım 2 dakikalık video ile konuya hakim olabilirsiniz

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=CD8IPGIKUso&feature=youtu.be"]https://www.youtube.com/watch?v=CD8IPGIKUso&feature=youtu.be[/ame]​
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.