Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunulmayacak !

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,425
311
Ben 2 gün önce ilk defa Bruteforce kullandım ve bir Türk sitesine index bastım. Böyle birşey olduğunu bilmiyordum o heycanla yapmamam gerektiğini düşünemedim tüm THT ailesinden özür diliyorum amacım ismi lekelemek değildi.

Bize birşey olmaz arkadaşlar.

Az çok insanlar misyonumuzu Türk sitelerine zarar vermediğimizi biliyorlar. Bilmeyenlerede uygun yolla anlatıyoruz durumu anlıyorlar. Siz bilerek yada bilmeyerek tht ismini kullandığınızda site sahibi bir an tht yaptı diye düşünüyor ama site ve sunucu üzerinde tht yaptı diye birşey yazmaz sizin ip adresiniz görünür yada proxy-vpn ipiniz görünür, olay yasal mercilere iletilirse gerekli araştırmalar yapılır çok güvendiğiniz vpnler yasal bir durumda gerçek ip adresinizi yasal mercilerle paylaşıyor, proxy kullanmak zaten hiçbir zaman sizi tam olarak gizleyemez. İnternet kafeye gittim ordan yaptım deseniz o başlı başına fail bir durum. İnternet kafenin hack faaliyeti olduğu sırada hangi ipi kullandığı tespit edilir, eldeki verilerle karşılaştırılır, sonrasında kamera kaydı ile zaten kimin ne yaptığı anlaşılır.

Yani olayın ucu yine size dokunacak, aramızda zamanında Türk sitelerine faaliyetler düzenlemiş, yakalanmış, haklarında onlarca dava açılmış kişiler var, sorun bakalım onlara hayatları nasıl bir cehenneme dönmüş.

O yüzden içinde yaşadığınız ülkenin sitesine dokunmayın hem bir Türk olarak bu bilinçte olmak gerekir hemde aynı ülke yasaları 2 taraf içinde geçerli olduğundan başınız ağrır.

Son düzenleme:

DarkLiqht

Uzman üye
11 Nis 2013
1,770
0
Girne/Ankara
Evet misyonumuz gayet açık. Aksi hareketler yaparak hem biz forum üyelerini hemde yönetimi zor durumda bırakmasın kimse.

Zaten büyük ihtimalle reşit bile olmayan kişiler yapıyorlardır, yaş önemli değil fakat ip gizleyerek saklandığınızı sanmayın arkadaşlar işin içine bilişim vs. girdiğinde nereye giderseniz gidin bulunursunuz ebevenyleriniz kötü duruma düşer...
Adminimizin dediği gibi o kişi inşallah bu konuyu okumuştur ve mesajını almıştır.

RomenDiyojen

Yeni üye
4 May 2014
26
0
Bize birşey olmaz arkadaşlar.

Az çok insanlar misyonumuzu Türk sitelerine zarar vermediğimizi biliyorlar. Bilmeyenlerede uygun yolla anlatıyoruz durumu anlıyorlar. Siz bilerek yada bilmeyerek tht ismini kullandığınızda site sahibi bir an tht yaptı diye düşünüyor ama site ve sunucu üzerinde tht yaptı diye birşey yapmaz sizin ip adresiniz görünür yada proxy-vpn ipiniz görünür, olay yasal mercilere iletilirse gerekli araştırmalar yapılır çok güvendiğiniz vpnler yasal bir durumda gerçek ip adresinizi yasal mercilerle paylaşıyor, proxy kullanmak zaten hiçbir zaman sizi tam olarak gizleyemez. İnternet kafeye gittim ordan yaptım deseniz o başlı başına fail bir durum. İnternet kafenin hack faaliyeti olduğu sırada hangi ipi kullandığı tespit edilir, eldeki verilerle karşılaştırılır, sonrasında kamera kaydı ile zaten kimin ne yaptığı anlaşılır.

Yani olayın ucu yine size dokunacak, aramızda zamanında Türk sitelerine faaliyetler düzenlemiş, yakalanmış, haklarında onlarca dava açılmış kişiler var, sorun bakalım onlara hayatları nasıl bir cehenneme dönmüş.

O yüzden içinde yaşadığınız ülkenin sitesine dokunmayın hem bir Türk olarak bu bilinçte olmak gerekir hemde aynı ülke yasaları 2 taraf içinde geçerli olduğundan başınız ağrır.

Bundan sonra yapmıycağım teşekkürler bilgilendirme için.

bluehajck

Katılımcı Üye
16 Ağu 2015
377
0
Diyarbakır
Bana Bir Hafta Boyunca Site Düşmedi Ve Sonda Düştü Oda Türk Sitesi idi Valla Kusura Bakmayın Site Düşemeyince :( Hackledim

PhreaKTHT

Üye
24 Mar 2018
156
0
Siteler
Türk sitelerine saldırı !

:2::2::2:
arkadaşlar misyonumuzda, forum kurallarında türk sitelerine hiçbir zararlı hack faaliyetinde bulunulmayacağı, açık tespit edilirse bunun site sahiplerine bildirilmesi açığın kapatılması konusunda yardımcı olunması gerektiğini sürekli söylemekteyiz.

Ancak kendini bilmez birkaç forum üyesi turkhackteam ismini kullanarak türk sitelere faaliyetlerde bulunmakta, tht iletişim mailine son günlerde bol miktarda şikayet geliyor, gelen şikayetlerde "tht üyeniz sitemizi hackledi" şeklinde talihsiz ithamlarda bulunuluyor. Yani sanki biz üyeyi ayarladık, organize ettik saldırttık.

Bizim forum üyelerinin yapacağı faaliyetlerle ilgili hiçbir sorumluluğumuz yok, forum içinde üye kurallara uygun davranıyor ama gidiyor türk sitesi hackliyor indexinede turkhackteam yazıyor. Hangi akıl mantık ile bunu yapıyorsunuz arkadaşlar anlamak güç.

Amacınız türkhackteam ismini kullanarak bizi suçlu duruma düşürmek ise bence o planlardan bir an önce vazgeçin. Zarar vermek istediğiniz siteye-sunucuya girdiğinizde ip adresiniz kayıt altına alınıyor. O kayıtlarda turkhackteam sizi hackledi yazmıyor. Vpn ile girerim proxy ile girerim, internet kafeden girerim yaparım beni bulamazlar demeyin, işin içine savcılık, bilişim şube girdiğinde geçte olsa sizi bulurlar.

Ayrıca sitesi hacklenen kişilerle işbirliği yapıp, bunu yapanın forum üyeliğinide tespit edersek, geçmişe dönük ip kayıtlarınızı ayrıca bizde çıkarıp savcılığa verebiliriz, elbet bu kadar veri arasından açık verirsiniz.

Mesajım umarım ilgili şahıslara ulaşmıştır, ayağınızı denk alın. !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.