TÜRKÇE-ACROBAT READER 8.0 Pro+Crak

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
ADOBE ACROBAT READER 8.0 Pro fuLL

SAT_2.jpg

Adobe Acrobat şu anda elektronik biçimde belge paylaşımının en güvenli ve etkili yoludur. Ücretsiz olaran dağıtılan Adobe Acrobat Reader yazılımını bilgisayarınıza kurduğunuzda, Adobe Taşınabilir Belge biçimindeki (Adobe Portable Document Format, PDF) elektronik metinleri verimli ve rahat şekilde okuyabileceğiniz bir ortam oluşturacaksınız.

Adobe Acrobat Reader, metinlerinizi bilgisayar yazıcısından eniyi çıkışı alabilmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bilgisayar monitöründe izleyeceğiniz imge kalitesi, okumak için mükemmel olmayabilir. Ama basıldığında özgün yapıtın tıpkıbasımını bulacaksınız.
içinde)
D0WNLOAD
Yepyeni arayüz, yeni araçlar ve daha fazla seçenek.
Ekranınızın kullanım verimini maksimum düzeye çekebilecek tasarım.
PDF dosyaları oluşturabilirsiniz.

aLıntıdır.
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.