Türkçüyüm

ByTurkX

Üye
15 Kas 2021
211
201
17
Vatan
Türkçüyüm
Türkçüyüm Çünkü; Diğerleri putlara taparken benim Ata'larım ALLAH'ın varlığını - birliğini kitap ve Peygamber gelmeden biliyorlardı.

Türkçüyüm Çünkü; Bütün dünyanın kullandığı onluk askeri sistemini ilk defa milattan önce benim Ata'larım var etti.

Türkçüyüm Çünkü; Kırk kişiyle milyonluk sarayı basanlar ile aynı kanı taşıyorum.

Türkçüyüm Çünkü; 50.000 kişilik ordu ile 200.000 kişilik orduyu yenebilecek cesarete sahip bir ırktan geliyorum.

Türkçüyüm Çünkü; Vatan toprağına düşman ayak basmasın diye 270 kiloluk top mermisini tek başına omuzlayacak yüreğe ve bileğe sahip bir yiğidin ulusundayım.

Türkçüyüm Çünkü; 72 Millete boyun eğdirmişim.

Türkçüyüm Çünkü; Dünya üzerinde yedi ayrı bağımsız Devlet kurma dirayetine sahip olan ırk benim ırkım.

Türkçüyüm Çünkü; Hayatımın zor günlerimde beni ayakta tutan ırkımın ve atalarımın gücünü damarlarımda hissetmemdi.

Türkçüyüm Çünkü; Atalarım çağlar açıp çağlar kapamış.

Türkçüyüm Çünkü; ALPERTUNGA,TANRIKUT METE,ÇİÇİ YABGU,TANRI'NIN KIRBACI ATTİLA, BUMİN KAAN,İSTEMİ YABGU, KÜRŞAD,KÜLTEGİN, BİLGE KAAN,TONYUKUK,ÇAĞRI BEĞ,TUĞRUL BEĞ,ALPARSLAN,ÇİNGİZ KAAN, HÜLAGÜ HAN,KILIÇARSLAN,OSMAN BEĞ,AKSAK TEMİR BEĞ,FATİH SULTAN MEHMET HAN, YAVUZ SULTAN SELİM HAN,...,MUSTAFA KEMAL ATATÜRK sayfalara sığmayacak kadar çok sayıda kahraman Atalarım var.

Türkçüyüm Çünkü; Ezelden beri hür yaşadım , kıyamete kadar hür yaşayacak bir ırktan geliyorum.

BİZLER BÖLE BİR MİLLETİN TORUNLARIYIZ İŞTE BİZ BAĞIMSIZLIK ANLAYISI İÇİNDEYİZ KİMSENİN KÖLESİ OLAMAYIZ BUNU HERKES BİR GÜN ANLAYACAK..

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Türkçüyüm
Türkçüyüm Çünkü; Diğerleri putlara taparken benim Ata'larım ALLAH'ın varlığını - birliğini kitap ve Peygamber gelmeden biliyorlardı.

Türkçüyüm Çünkü; Bütün dünyanın kullandığı onluk askeri sistemini ilk defa milattan önce benim Ata'larım var etti.

Türkçüyüm Çünkü; Kırk kişiyle milyonluk sarayı basanlar ile aynı kanı taşıyorum.

Türkçüyüm Çünkü; 50.000 kişilik ordu ile 200.000 kişilik orduyu yenebilecek cesarete sahip bir ırktan geliyorum.

Türkçüyüm Çünkü; Vatan toprağına düşman ayak basmasın diye 270 kiloluk top mermisini tek başına omuzlayacak yüreğe ve bileğe sahip bir yiğidin ulusundayım.

Türkçüyüm Çünkü; 72 Millete boyun eğdirmişim.

Türkçüyüm Çünkü; Dünya üzerinde yedi ayrı bağımsız Devlet kurma dirayetine sahip olan ırk benim ırkım.

Türkçüyüm Çünkü; Hayatımın zor günlerimde beni ayakta tutan ırkımın ve atalarımın gücünü damarlarımda hissetmemdi.

Türkçüyüm Çünkü; Atalarım çağlar açıp çağlar kapamış.

Türkçüyüm Çünkü; ALPERTUNGA,TANRIKUT METE,ÇİÇİ YABGU,TANRI'NIN KIRBACI ATTİLA, BUMİN KAAN,İSTEMİ YABGU, KÜRŞAD,KÜLTEGİN, BİLGE KAAN,TONYUKUK,ÇAĞRI BEĞ,TUĞRUL BEĞ,ALPARSLAN,ÇİNGİZ KAAN, HÜLAGÜ HAN,KILIÇARSLAN,OSMAN BEĞ,AKSAK TEMİR BEĞ,FATİH SULTAN MEHMET HAN, YAVUZ SULTAN SELİM HAN,...,MUSTAFA KEMAL ATATÜRK sayfalara sığmayacak kadar çok sayıda kahraman Atalarım var.

Türkçüyüm Çünkü; Ezelden beri hür yaşadım , kıyamete kadar hür yaşayacak bir ırktan geliyorum.

BİZLER BÖLE BİR MİLLETİN TORUNLARIYIZ İŞTE BİZ BAĞIMSIZLIK ANLAYISI İÇİNDEYİZ KİMSENİN KÖLESİ OLAMAYIZ BUNU HERKES BİR GÜN ANLAYACAK..
Anlamalarına gerek yok tarihte birçok defa anlatmakla kalmayıp yaşattı dedelerimiz.

ByTurkX

Üye
15 Kas 2021
211
201
17
Vatan
Hepimiz Türkçüyüz.Bize bir şey yapamazlar çünkü kodlarımızı çözemediler.
Biz sağlam Türk'lerin kodlarını çözemediler ama zayıf Türk'lerin kodlarını çözdüler ve kültürlerini enjekte ettiler. Malesef şimdiki çoğu Türk amerikan kültürünü benimsedi. Kodlarımızı bozdular deprem oldu çadır fiyatlarını yükselttik, büyük yangınlar çıktı yangın tüpü fiyatlarını yükselttik. Bizim gibiler hariç çoğu Türk'ün kültürünü ve yapısını bozdular. Özümüze dönemez isek ALLAH korusun yıkılıp gideriz.
Özümüze döner isek kimse karşımızda duramaz.
Biz Türk'üz bizler yorulmayız çalışmaya, araştırmaya ve öğrenmeye devam.

Zoptik

Kıdemli Moderatör
4 Ara 2020
1,137
1,020
Midgard
Birçok görüşünüze katılıyor ve sonuna kadar destekliyorum.. ancak aşağıdaki cümleniz biraz eksik olmuş:

egno8ng.jpg

Elimde Tarihte Türk Devletleri isimli bir kaynak kitap var ve en az Cumhurbaşkanlığı forsunda olan 16 tane Devlet ve İmparatorluk (Ortadaki güneş🌞, Türkiye Cumhuriyetini🇹🇷 temsil eder.) olmak üzere, 116 tane Türk Devletinin ismi sayılmakta.. Bu 116 devlet de bağımsızdır, ancak başka kurulan 2 grup devlet daha vardır.. Bunların bir kolu çine bir kolu da hindistana giren Türk Krallıklarıdır.
Aşağıdaki fotoğraf Cumhurbaşkanlığı forsunda olan 16 İmparatorluk ve Devlet'in adlarının olduğu sayfadan çektiğim fotoğraftır:

2utj4qp.png

Ayrıca şu adrese bir göz atalım:

https://www.tccb.gov.tr/cumhurbaskanligi/resmi-simgeler/fors/

Gerekirse 116 Devletimizin isimlerini de bu sayfalarda yayınlayabilirim..

Saygı ve Sevgilerimle,
Kaptan Swing 🇹🇷

ByTurkX

Üye
15 Kas 2021
211
201
17
Vatan
Birçok görüşünüze katılıyor ve sonuna kadar destekliyorum.. ancak aşağıdaki cümleniz biraz eksik olmuş:

egno8ng.jpg

Elimde Tarihte Türk Devletleri isimli bir kaynak kitap var ve en az Cumhurbaşkanlığı forsunda olan 16 tane Devlet ve İmparatorluk (Ortadaki güneş🌞, Türkiye Cumhuriyetini🇹🇷 temsil eder.) olmak üzere, 116 tane Türk Devletinin ismi sayılmakta.. Bu 116 devlet de bağımsızdır, ancak başka kurulan 2 grup devlet daha vardır.. Bunların bir kolu çine bir kolu da hindistana giren Türk Krallıklarıdır.
Aşağıdaki fotoğraf Cumhurbaşkanlığı forsunda olan 16 İmparatorluk ve Devlet'in adlarının olduğu sayfadan çektiğim fotoğraftır:

2utj4qp.png

Ayrıca şu adrese bir göz atalım:

https://www.tccb.gov.tr/cumhurbaskanligi/resmi-simgeler/fors/

Gerekirse 116 Devletimizin isimlerini de bu sayfalarda yayınlayabilirim..

Saygı ve Sevgilerimle,
Kaptan Swing 🇹🇷
Hemen düzeltiyorum hocam. Çok teşekkür ederim. Çalışmaya devam.

Hemen düzeltiyorum hocam. Çok teşekkür ederim. Çalışmaya devam.
Düzenleyemiyorum üstünden çok zaman geçmiş isterseniz siz değişebilirsiniz hocam.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.