Turkhackteam Cyber Star League Sınavı Başladı !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,861
Sınav Bilgileri

Sınav Başlangıç : 17.00
Sınav Bitiş : 23.00
Soru Sayısı : 60
Soru Başına Ortalama Süre : 6 Dakika
Soru Türleri : Klasik/Yorum

TttL8Q.png

Sınava Katılım ve Cevap Gönderimi

Sınava katılan kişiler bu konu altından "Sınava katıldım, cevapları örnek@örnekmail.com adresimden göndereceğim" veya "Sınava katıldım, mail adresimi özelden ileteceğim" şeklinde 2 farklı şekilde katılım mesajı gönderebilir, katılım mesajı göndermek zorunludur. Mail adresini özel mesajdan iletmek isteyenler lGECEGEZENl nickli yönetim üyesine gönderebilir.

Cevap gönderimleri; Aşağıda linkini vereceğim Excel tablosunu indirip "Turkhackteam Kullanıcı Adı" yazan hücreye kullanıcı adını yazarak "Soru 1, Soru 2.... Soru 60" hücrelerine ise ilgili sorunun cevabını yazıp [email protected] adresine Turkhackteam kullanıcı adınızı yazarak gönderiniz.

Önemli NOT : Cevap tablosunun formatını bozmayınız soruları yatay bir şekilde cevaplayınız yazı alanını kendinize göre genişletebilirsiniz.

Uyarı : Alıntı cevaplara puan verilmemekle beraber cevap başı -5 puan ceza uygulanacaktır.

TttL8Q.png

Dosyalar

Sorular (PDF) [Rar Pass : ec120ge]
Cevap Tablosu (Excel)

TttL8Q.png

Başarılar, V7.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.