Turkhackteam Tanıtım Tasarımı

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
mr5nno8.png

Değerli üyeler tam 1 saatlik çalışmamın sonucu, inşallah beğenirsiniz.

Son düzenleme:

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
genel olarak güzel ama istihbarat timin logosun da sıkıntı var.
Aynen güncel logosu deil güncel logosunun görüntü kalitesi biraz bozuk duruyodu bende bunu yaptım

International Team ve Blue Teami unutmuşsun 🙃
Timleri Baya bi araştırdım da kusura bakmayın kaçırmışım hemen düzeltiyorum :)

International Team ve Blue Teami unutmuşsun 🙃
International Team , Blue Team ve Medya ve basın ekibinin logolarınıda ekledim tekrardan kusura bakmayın

eyw teşekkür ederim

Eline sağlık kardeşim genel olarak fena değil fakat bölümleri ve simgelerin yerlerini ve yazı puntolarinı iyileştirirsen mükemmel olur
Aynen çok haklısın insallah güzel bir tasarım daha yapıcam

İnşallah daha iyi yerlere gelirsin kardeşim
İnsallah tsk ederim

Eline Sağlık Güzel Olmuş Ama Geliştirilebilir

İyi Forumlar , İyi Çalışmalar Dilerim
Çok tsk ederim geliştireceğim insallah daha iyi şeyler yapayı planliyorum :)

ellerine sağlık ama keşke yazı rengi arka plan renginden ayrı bir renkte olsaymış okunmuyor bazı yerler
Evet haklısınız ilk tasarımım kusura bakmayın ama şuanda daha iyi bir proje yapıyorum foruma yeni katılanlarında işine yarıyıcak birşey yapıyorum

Çok teşekkür ederim 🙂

Moderatör tarafında düzenlendi:

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
İSTİHBARAT logosu çok değişik geldi 🤔
evet eski logoyu koymuşum :)

Ellerinize sağlık güzel olmuş.
çok teşekkür ederim efendim.

Ellerinize sağlık
çok teşekkür ederim

Güzel olmuş.Yazı rengini mavi değilde siyah yapsaydın daha hoş duracağını düşünüyorum.
daha acemiyim tasarım konusunda kendimi geliştiriyorum

Ellerine Sağlık geliştirilebilir.
insallah geliştireceğim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.