Turkhackteam "Vatan Operasyonu" 4093 Site Hacked [Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez !]

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,501
12,854

thtson2.png

1k1gAj.png

Çok gururluyuz bu tabloyu görmekten , değerli üyelerimizin çabaları ve saldırı timlerimizin muhteşem performansı ile aziz şehitlerimizin adına bu operasyonu gerçekleştirdik ve Turkhackteam tarihinde bir rekora imza attık içerisinde ünlü markalar , devlet kurumları , üniversiteler ve ünlü kuruluşlar olmak üzere toplam 4093 zone kaydı ile Turkhackteam tarihinin en büyük operasyonunu gerçekleştirdik.

Bu operasyonu düzenlerken hiç üşenmedik , yılmadık ve yıkılmadık çünkü bu vatan uğruna canını veren şehitlerimizin anısına bir operasyon düzenlemek bizim için bir onurdur ve şereftir.

Basında "Vatan Operasyonu"

IHA

Türk Hack Team üyesi siber savaşçılar, “Vatan Operasyonu” ismini verdikleri sanal saldırıda aynı anda 4 bin 100 internet sitesini ele geçirerek tescilli rekor kırdı.
PKK’nın terör saldırılarına karşı kayıtsız kalmayan Türk Hack Team’a bağlı Anka/Underground Tim üyesi hackerlar, uluslararası çapta bir saldırıya imza attı. Aralarında önemli devlet sitelerinin de bulunduğu 4 bin 100 internet sitesini aynı anda ele geçiren hackerlar, sitelerin ana sayfalarına Çanakkale Şiiri ve Türk Bayrağı fotoğrafı yerleştirdi. Hackerların yaptığı bu saldırı, hack camiasının yakından tanıdığı Zone-H.Org isimli internet sitesinde tescillenerek, büyük bir rekora imza attı.

TÜRK HACKERLAR AYNI ANDA 4 BİN 100 İNTERNET SİTESİNİ ELE GEÇİRDİ - Adana Haberleri - Milliyet Adana
Türk Hackerlar 4 bin 100 internet sitesini ele geçirdi haberi - İhlas Haber Ajansı
Türk Hackerlar 4 bin 100 internet sitesini ele geçirdi
Milli Gazete - Hak Geldi, Batıl Zail Oldu | Türk Hackerlar 4 bin 100 internet sitesini ele geçirdi
Türk Hackerlar Aynı Anda 4 Bin 100 İnternet Sitesini Ele Geçirdi | HABER 24 | Haber Son Dakika Haberleri Yerel Haberler | Haber24.Com
Türk Hackerlar 4 bin 100 internet sitesini ele geçirdi
Türk Hackerlar 4 bin 100 internet sitesini ele geçirdi! | Teknoloji | Mobile Türkiye Teknoloji Rehberi
Türk Hackerlar 4 bin 100 internet sitesini ele geçirdi | Yeni Eklenen
Türk Hack Team'dan 'Vatan operasyonu' 4 bin 100 site hacklendi HABERİ
Türk Hackerlar Aynı Anda 4 Bin 100 İnternet Sitesini Ele Geçirdi
Türk Hackerlar 4 bin 100 internet sitesini ele geçirdi! | BUGMEL.COM
Türk Hackerlar Aynı Anda 4 Bin 100 İnternet Sitesini Ele Geçirdi|mozaaf
Türk Hackerlar Aynı Anda 4 Bin 100 İnternet Sitesini Ele Geçirdi

Zone Kayıtlarımız

Zone Kayıtları İçin Tıkla
Zone Kayıtları İçin Tıkla (Alternatif)

(Çok fazla olduğundan forumu zorluyor link haline getirdim)

------------------------

Operasyona destek veren değerli üyelerimize çok teşekkür ediyorum kendileri operasyonda gösterdikleri performansa güveniyor ise operasyona yaptığı katkıları bir rapor şeklinde hazırlayıp bana Underground Tim başvurusu yapabilir.

Black-Spy'

Özel Üye
31 Ocak 2013
6,030
4
İstanbul
Katılan herkesin emeğine yüreğine sağlık, azcok demeden destek sağlayan herkesi canı gönülden kutluyorum. Elimizden geldiğince ses getirebildiysek ne mutlu bize.!

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
Hepinizin Ellerine Klavyesine Sağlık Hepinizi Tebrik Ediyorum Bize Bu Gururu Yaşattığınız İçin Teşekkürler!

Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez!

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Emeği geçen herkesin emeğine sağlık. Haberlerde bir yanlışlık var aynı anda diye yazılmış . KATILAN üyeleri tebrik ederim.

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
4
Nereye
Şehitlerimizin Adına Yakışır Bir Operasyon Olması Gerçekten Onur , Gurur ve Şereftir Bizler İçin , emeği Geçen Herkesin Ellerine Sonrada Anka&Ug Timi Olarak Ellerimize Sağlık :)

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
Operasyonda emeği geçen tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Ellerinize sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.