Türkiye’de İnternette En Çok Aranılan Kelimeler // stajyer asistan

ByNoname36

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
552
0
Evden

Merhaba Arkadaşlar Ben Noname,
Stajyer Asistan Klübünden.Bu yılın ilk 7 ayında Google’da en çok aranan kelimeler araştırıldı.Ve bir liste oluşturuldu.En çok aranan kelimeler arasına,Gece Gölgenin Rahatına Bak,İçerde Son Bölüm,Son Depremler,Survivor ve Tv8 Canlı kelimeleri girdi.Bu aranan kelimeler de son dönemin en çok konuşulanı yani dikkat çekeni oldu.Sağlık kategorisinde internette en çok aranan kelimelerin arasına hastane,kalp,bebek,gebelik ve ağrı kelimeleri girdi.İnsanlar internet sayesinde hastaneye gitmeden bazı sorunlarını çözebiliyor ve interneti iyi yönde kullanabiliyorlar.Seyahat kategorisinde internette en çok aranan kelimelerin arasına İstanbul,uçak bileti,THY ve bilet kelimeleri girdi.Yaz ayında olduğumuz için insanlar seyahat için gerekli işlerini internetten halledebiliyorlar.Spor kategorisinde en çok aranan kelimelerin arasına lig,Beşiktaş,Fenerbahçe ve Galatasaray giriyor.Ülkemizde futbol çok sevilen bir spor olduğu için internette de karşımıza çıkıyor.Ve haberleri okunabiliyor.İnternet kategorisine baktığımız zaman en çok aranan kelimelerin arasına Google,Twitter,Hotmail,Vodafone,Puhu TV,Miraç Kandili Mesajları ve Film İzle kelimeleri girdi.
Görsellere baktığımız zaman Facebook,kız,bebek,Tumblr,ve caps oluyor.Genel anlamda en çok aranan kelimelere baktığımız zaman aşk,dj,Ahmet Kaya,şarkılar,komik,Minecraft en çok aranan kelimelerin arasına giriyor.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.