Türkleri öldürebilirsiniz Ama yenemezsiniz

KaRa_HiL@L

Katılımcı Üye
19 Şub 2006
448
13
VaTaN BeKÇiSi
Konumuzun başlığı Mustafa kemal Atatürk'e aitdir. Atamız Türkleri öldürebilirsiniz,ama yenemezsiniz Sözünde tüm Dünya ya çok önemli bir mesaj vermişdir.Atamız bu sözünde Türk insanın ne denli kahraman olduğunu anlatmışdır.Malesefki hiç bir şeye sahip çıkmadığımız gibi bu sözünde arkasında duramdaık.Nedenlerini burada uzun uzun anlatmacağız.Bu söze sahip çıkamadığımızı gösteren en belirgin olaylar
Süleymaniye baskını ile askerlerimize çuval geçirilmesi.
Süleymaniye baskınından sonra 3 M.İ.T görevlisinin Zaho(ırak) da Kürt peşmerler tarafından çuvallanması.
İncirlikde Türk Binbaşıya A.B.D li bir çavuştan kelepçe
İlk olarak son *** olayı kısaca hatırlayalım.
Takvim gazetesinde yayımlanan bir habere göre, Barzani peşmergeleri, PKK'nın bağlantılarını belirleyecek bir istihbarat çalışması yapmak için Kuzey Irak'a giden MİT elemanlarının başına çuval geçirdi.

Takvim gazetesinde yer alan bir habere göre bundan 3 ay önce, PKK teröristlerinin giriş noktaları ve kullandıkları bağlantılar konusunda istihbarat çalışması yapmak üzere 3 MİT elemanı gizlice Kuzey Irak'a gitti. Zaho'ya ulaşan MİT elemanları burada, Mesut Barzani'ye bağlı peşmergeler tarafından yakalandılar.


Peşmergeler, ellerini arkadan bağladıkları MİT elemanlarının kafalarına da çuval geçiriyorlar. MİT elemanlarını iyice dövdükten sonraysa Kürdistan İstihbarat Merkezi denilen bir binaya ***ürüyorlar.

Elemanlarından haber alamayan MİT, bölgeye *** personelini daha gönderiyor. Ancak bu kişiler de 15 kişilik bir peşmerge grubu tarafından yakalandıktan sonra başlarına çuval geçirilerek dövülüyor.

Başlarına çuval geçirilen 5 MİT elemanı, bir kamyonetle Türkiye sınırına yakın biryere bırakılıyor.Türk kamyoncular tarafından fark edilen MİT mensupları, önce Diyarbakır Askeri Hastanesi'ne, sonra da Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi'ne sevk ediliyor.

Haberde, peşmergelerin, MİT elemanlarını hırpalarken " Burası artık Kürdistan. Sizi bir daha buralarda görürsek dayakla kalmaz öldürürüz" dedikleri iddia ediliyor.

Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarlığı ise yaptığı açıklamada olayı yalanlamazken, haberde belirtilen hususların teşkilat personeli ile hiçbir ilgisinin bulunmadığı bildirildi.

Bu olay akıllara, Süleymaniye'de yaşanan çuval olayını getirdi. Hatırlanacağı gibi, Amerikalı askerler Kuzey Irak'ın Süleymaniye kentinde Türk Özel Harekat Dairesi karargahına baskın düzenlemiş, 11 Türk askerinin ellerini arkadan bağladıktan sonra, başlarına çuval geçirerek tutuklamıştı.
Son Güncelleme ( Perşembe, 27 Temmuz 2006 )
Türk Binbaşı'ya ABD kelepçesi
İncirlik Üssü'nde bardan çıkan Hava Pilot Binbaşı Ferih Dinçer ile eşini, ABD askerleri yere yatırıp kelepçeledi. Olay gizlenince binbaşı istifa etti.


--------------------------------------------------------------------------------


Olay İncirlik Üssü'nde geçen yıl eylül ayında yaşandı. Üsteki 'Club Complex' adlı sosyal tesiste hemşire eşi Meltem Dinçer'le bir-*** kadeh içki içen tanker uçağı pilotu Binbaşı Dinçer, otomobiliyle lojmanına dönerken ABD'li bir çavuş tarafından durduruldu.

Köpekli askerler zorla indirdi
Yolda yaşanan olay sırasında çavuş, sivil kıyafetli Dinçer'e "Sarhoşsun in aşağıya" dedi. Pilot Dinçer "Ben Türk subayıyım, beni indiremezsin" diye karşılık verdi. İkisi köpekli 5 ABD askeri daha geldi. Askerler binbaşıyı zorla araçtan çıkardı, eşiyle yere yatırıp kelepçeledi.

Çavuş ABD'ye binbaşı Ankara'ya
Olayı gören bir Türk asker de tartaklandı. 6 kişilik Türk ekibi gelince kelepçeler çıkarıldı. ABD'li çavuş ülkesine gönderildi. Türk binbaşı Ankara'ya yollandı. Olay ört-bas edilmek istenince Binbaşı ordudan ayrılıp bir özel havayolu şirketine geçti.ABD'li çavuş, Türk subayı kelepçeledi

Pilot binbaşı Ferih Dinçer ve hemşire eşi, İncirlik Üssü'nde Amerikalılar tarafından kelepçelenip tartaklandı. Olayın örtbas edilmesine kızan Binbaşı da istifa edip özel şirkete geçti.

Üs içinde bulunan "Club Complex" adlı barda 17 Eylül 2005'de eşiyle birlikte içki içen pilot binbaşı Ferih Dinçer, Amerikan askeri devriyelerinden "insanlık dışı" muamele gördü. Binbaşı Ferih Dinçer ile eşi, İncirlik Üssü'ndeki Türk ve Amerikan subaylarla astsubaylarının girebildiği barda 2 kadeh içki içtikten sonra, 02.00 sıralarında lojmanlarına gitmek üzere dışarı çıktı. Otomobillerine binen binbaşı ve eşi, az sonra ABD'li bir çavuş tarafından durduruldu. Çavuş, Ferih Binbaşı'ya, "Sarhoş musun?" diye sordu. Dinçer, "Hayır değilim" karşılığını verdi. ABD'li asker bu kez küstahça, "Sen sarhoşsun. İn otomobilden aşağı" diye bağırdı. Binbaşı, ABD'li çavuşa bir Türk subayı olduğunu belirterek, "Değil aşağı indirmek, otomobilime bile dokunamazsın" dedi. Bu arada 3 ABD'li asker daha geldi. Binbaşı'nın uyarısına kulak asmayan ABD'li çavuş, elini otomobilin içine sokarak, Dinçer'i yaka paça dışarı çıkardı. Şaşıran Meltem Dinçer de otomobilden dışarı çıkarak, "Ne yapıyorsunuz? Bırakın kocamı" diye bağırdı.

ÇAVUŞA MÜDAHALE ETTİLER

Ancak sonradan gelen biri kadın köpekli 2 ABD'li asker tarafından elleri arkasından kelepçelenerek, otomobilin ön tarafında yere yatırıldı. Bu arada Binbaşı Ferih de aracın arka tarafında yere yatırılarak kelepçelendi. Karı-kocanın sırtına ayaklarıyla basarak küfür eden ABD'li askerleri, Türk uzman çavuş durdurmak istedi ve "Bırakın Binbaşımı. Ne yapıyorsunuz?" dedi. Ancak ABD'li askerler, uzman çavuşu da tartakladı. Bunun üzerine derhal telsizle durum üst birimlere bildirildi. Türk ekipler gördükleri manzara karşısında şaşkına dönerek, ABD'li askerlere, "Bu adam Türk ordusunun bir subayı. Nasıl böyle davranırsınız?" diye çıkıştı. 6 kişilik Türk ekibi, 3-4 dakika süren ağız dalaşından sonra Binbaşı Ferih ve eşi Meltem'in kelepçelerini açtırtmayı başardı.

ABD: GENELKURMAY'A SORUN

Olay ertesi gün Üs'teki Türk yetkililere bildirildi. Ancak, iddiaya göre Üs komutanı Tuğgeneral Levent Türkmen, Binbaşı Dinçer'den bu olayın üstünü kapatmasını istedi. Ancak, olayın kulaktan kulağa yayılmasıyla binbaşıyı kelepçeleyen askerlerin başındaki ABD'li çavuş, 2 gün sonra apar topar ülkesine gönderildi. Şoku üzerinden atamayan Meltem Dinçer ise eşinin uyarılarına kulak asmadan Adana Cumhuriyet Savcılığı'nın yolunu tuttu. Yaşadıklarını gözyaşları içinde savcıya anlatan Meltem Dinçer, son anda gelen bir telefon üzerine dilekçeyi geri çekti. Binbaşı Ferih Dinçer ise Ankara'ya geçici görevle tayin oldu ve 4 ay sonra da olayın örtbas edilmesine kızdığı için Hava Kuvvetleri'nden istifa ederek, özel bir havayolunda pilot olarak görev yapmaya başladı. Konuyla ilgili olarak aradığımız ABD Büyükelçiliği, İncirlik Üssü'yle konuşarak şu bilgiyi verdi: "Bu soruya Türk Genelkurmay'ı yanıt versin."
Bu haberleri belkide defalarca okudunuz, dinlediniz .Bu olayları biz sindiremeyiz.Biz TÜRKÜZ.Hiç kimse onurlu Türk insanın gururuyla ve karakteriyle oynayamaz.
Türk insanını kimse kukla yapamaz.
Koltukları,makamları boş yere zapt edenler bu olayların hesabını soramazlar.Yürekleri Yetmez.Bunların hesabını tek tek Türk halkı soracakdır.
Hesabı tahretsiz gezen CONİ lerden değil, bizzat içimizdeki hainlerden soracağız......Bu basiretsizler Mehmetciğimizin intikamını almak için abilerinden daha
doğrusu Patronlarından izin istiyorlar. Ama israil 2 askeri kaçırıldığı gerekçesiyle soykırım yapıyor.
 

T3K1N

Yeni üye
21 Ağu 2006
17
0
Hem Yenemezler Hemde Esir Tutamazlar...
çünkü Biz Türküz...
******ne Mutlu Türküm Diyene******
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.