Türklük ve Atatürkçülük

  • Konbuyu başlatan Arsenik-tht
  • Başlangıç tarihi
A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
Türkiye değişik bir ülke... Türkiye'de kavramlar birbirine girmiş durumda... Tam bir kavram kargaşası var. Herkes kendisine göre bir şeyleri tanımlamak gayretinde... Sorsan herkes Atatürkçü... Herkes milliyetçi... 'Atatürk kimdir?' desen soru sorduğun kişi 'Samsun'a çıkmış* ülkeyi kurtarmış'tan ötesini bilmiyor. Atatürk'ü tanımak lazım.. Atatürk* yalnız Samsun'a çıkmış bir lider değildir. O* bu milletin makus talihini değiştirmiş bir Türk başbuğudur. Atatürk'ün fikirlerini bilmek lazım* millet için harcadığı emeği* fedakarlıkları bilmek lazım. Bilmek* ancak okumakla olur. En başta eğitim kurumlarınız bunun esaslı bir eğitimini vermeli.. Aslında 'Atatürk'ü Anlamak' diye bir ders olmalı ve zorunlu kılınmalı... Veyahut Atatürk'ün ölümsüz eseri 'Nutuk' zorunlu ders haline getirilmeli.. Günümüz şartlarında Atatürk'ü anlamaya* Atatürk'ü anlayan insanlara o kadar muhtacız ki...

Atamız'a* Başbuğumuz'a saldırılar başladı. Avrupa bu büyük komutandan yediği tokatı hiç bir zaman unutmadı. Unutması da mümkün değil.. Şimdi Anadolu'dan kuyruğunu kıstırıp kaçanların torunları 'birliğimize girmek istiyorsanız* Atatürk'ü unutun' diyorlar. Onu unutmak mümkün mü? O* unutulacak birisi değil* Türk evladı O'nu unutursa dünyayı Türk'e dar ederler.. Bu bilinmeli... Yalnız Avrupalı mı Atatürk'e saldırıyor? AB-ABD'nin çanağından beslenenler var. Önlerine atılan bir kemiğe vatan satanlar* Atatürk'e küfredenler var. Sebebi; Atatürk* denince Türk düşmanlarının aklına Türk geliyor* zafer geliyor* atılım geliyor* milli devlet geliyor.. Atatürk* bir direniş sembolüdür* bağımsızlık sembolüdür. Atatürk onun için yıpratılıyor. Onun için milletin gönlünden düşürülmeye çalışılıyor.

Türkiye'de bir kavram kargaşası var demiştik. Atatürk'süz Atatürkçülük olduğu gibi* Atatürk'süz milliyetçilik de var. Atatürk'süz Atatürkçülük olur mu? Asıl konumuz; Atatürk'süz milliyetçilik olur mu? Atatürk'ü kabul etmeyen* Atatürk'ü anlamayan milliyetçilik olur mu? Türkiye'de Atatürk'ü anlayamayan* Atatürk'e kin besleyen milliyetçiler var. (Daha doğrusu kendisini o şekilde tanımlayanlar var.) Atatürk demek Türk demek* asil kan demek.. Atatürk'e düşman olup* yaptıkları ümmetçiliği de milliyetçilikle sentezleyenler var. Bunlar için tek vatan* tek dil önemli değil ki vatanın bölünmesi için bir yerlerini yırtanlara 'kardeş' diyorlar* kendi böğürtülerini Türkçe'nin yanına eş yapmaya çalışanlara 'kardeş' diyorlar. Her türlü ahlaksızlık bunlarda* her türlü melanet bunlarda... Yine de 'kardeş* kardeş'.. Ülkeyi tehdit edecek boyuta ulaşmış* milleti afyonlamaktan öteye gitmemiş 'kardeş edebiyatını' ideoloji haline getirenlerin bu aymazlığı dünyanın hiç bir yerinde yoktur sanırım. Aşağı bir milleti* Türk'ün yanına yükseltmeye çalışıyorlar. Bunlar nerede adam yerine konmuşlar ki* burada adam yerine koyalım? kürtler Suriye'de mi adamlar* İran'da mı? ABD olmasa Irak'ta da adam yerine koyan yoktu. Dedim ya 'Türkiye garip bir ülke'.. Ben* bir arabın kendisini parçalarcasına 'kürtler kardeşimiz' diye yırtındığını ve bu yolda kendi ırkdaşlarını karşısına aldığını ne duydum* ne de gördüm. Hiç bir arap* 'arap-kürt kardeştir* ayrım yapan kalleştir' diye sokaklarda bağırmaz. Ne diye bağırsın? kürt'ü II. sınıf hatta III. sınıf vatandaş olark görür. Ama Türkiye'de öyle mi? Bu soysuzluk devam ederse Atatürk Türkiyesi'nde Türkler II. plana itilecek. Hatta itilmiş durumda.. Türk'ü II. plana atan* Türk'e bu durumu reva görenlere son sözümüz şudur ki; Türk ırkının laneti üstünüze olsun beyler!
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.