TVNET 1.0.5 online Tv & Radio (tv kartsız seyretmek)

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
2007 TVNet Online TV Radyo

: Sürüm : 1.0.5
: Boyut 359 Kb
:Kullanım İzni Ücretsiz (Freeware)
: Dil Türkçe
:İşletim Sistemi windows XP
:Üretici Firma : Teknovium Bilgisayar


Tanıtım:
900 den fazla Canlı TV ve canlı radyo yayınlarının yanı sıra filmler* diziler* müzikler* klipler* eğlence* komedi* canlı web kameralar bu programda bir arada.

Tamamen ücretsiz bu yazılım sayesinde* Türkiye ve dünyadan ulusal ve yerel* türkçe ve yabancı tv* radyo yayınlarını masaüstünüzde bir tıklamayla izleyecek ve dinleyeceksiniz.
Türkiye ve dünyayı canlı kamera görüntüleri ile oturduğunuz yerden izleyeceksiniz. Şık tasarımı ve otomatik kanal listesi güncelleme özelliği ile çok seveceksiniz.

TRT* Samanyolu TV* ATV* Show TV* Kanal D* Kanal 7* Meltem TV* Mesaj TV* MMC TV* NTV* Sky Türk* TGRT* TGRT Haber vb. TV kanallarını* Alem FM* Best FM* Cem Radyo* Radyo Tatlıses* Radyo 5* Radyo Mydonose* Number One FM* Radyo Viva* Slow Türk* Show Radyo* TGRT FM* TRT FM* Radyo Malatya* Radyo 9 Eylül* Radyo Çağrı* Akra FM ve tüm Türkiye'den yerel radyoları canlı olarak izleyin ve dinleyin.

TVNet yeni sürümü 1.0.5 yeni Özellikler :

* Radyo dinlerken tek tuşla kayıt yapableceksiniz.
* Youtube* Google Video ve Soapbox video larını izleyebilme
* Yine tek tuşa basarak MSN listenizdeki arkadaşlarınıza tavsiye gönderebiliceksiniz.
* Çalışırken en üstte kalma özelliği

ve benzeri özellikler eklenmiştir.wol_error.gif
Resmin Küçük Halini Görmek İçin Tıklayınız
tvnetkk0.png


aLıntıdır.​
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.