Twitter Clon

anubis00

Yeni üye
9 Şub 2019
22
6
Konuyu uzun tutmak istemiyorum sql aktarıp core/classes/connection.php DB ayarlarınızı girin site hazır
Core/init.php 19. satıra da site link girin

Index.png
Home.png
Inner-Post.png
Profile.png
Notifications.png
Edit.png
Post.png
Users.png
Setting.png
İndex-Profil-Post KısımlarıTakip begeni vs fonksiyon kısımlarıAyar ve düzenleme kısmı

İçerik Github'dan çekilmiştir bu tarz içerik arayan arkadaşlar için hızlı ve geliştirilebilir

İçerik Sahibi: LİNK
Scripti: LİNK

İyi Forumlar dilerim...​

anubis00

Yeni üye
9 Şub 2019
22
6
Yapmayı daha denemedim dostum. Konuyu açmak istemiyorum demişsin ya :) o yüzden dedim keşke açıklayıcı olsaymış..
Yeterince açıklayıcı olduğunu düşünüyorum ama birdahaki sefere dikkate alırım farkındalığınız için teşekkürler hani bazıları uzun uzun sevmediği için kısa tutmaya çalıştım

mfk06

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
903
6
The World
Mr.Yassen'in olan bir içeriği sanırsam siz yaptınız sanıp kutluyorlar fakat kaynak göstermeniz iyi olmuş.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.