Ubuntu 10.10 Desktop Edition 2010 [2xCD]

Justice4ewer

Kadim Üye
9 Ara 2010
6,346
0
Ankara
Ubuntu 10.10 Desktop Edition 2010 [2xCD]


214411.jpgUbuntu 10.10 Desktop Edition 2010 [2xCD] | 1.36 GB


Ubuntu - onun güvenilirliği ile tanınan Debian tabanlı bir Linux dağıtımı, dikkatli kararlar iyi ve yazılımın büyük bir seçim çalıştı.
Ubuntu - Bu nispeten yeni bir dağıtım olduğunu, ama zaten sadeliği ve olağanüstü kullanım nedeniyle popülerlik kendi progenitör aştı.

dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve sunucular için - Ubuntu bilgisayarlar her türlü için idealdir. kelime işlem ve internet uygulamaları yazılım güçlü ağ sunucuları ve programlama araçları geniş bir yelpazede için - size hiç ihtiyaç duyacağı tüm programları vardır Ubuntu, okul (kurum) veya iş yerinde, evde kullanacak.

Ubuntu tamamen ücretsizdir. Okulda ya da iş, arkadaş ve aile ile tek başına ya da birlikte kullanımı, indirebilirsiniz; diske yazabilir ve dağıtmak - Tüm bu tamamen yasal ve ücretsizdir.

Toplum ve yeni masaüstü başlattı sunucu Ubuntu her altı ayda bir yayınlar. Bu her zaman sadece "açık kaynak dünyasına sunabileceği uygulamaların en son sürümlerini olacak demektir.

Aynı kurulum CD-ROM programların set komple taban komple bir çalışma ortamı sağlar. ek yazılım dev seçim internet üzerinden online olarak kullanılabilir. Tamam kolayca dünyanın çeşitli yerlerine dağılmışlardır aynalar büyük miktarda bulabilirsiniz. Ubuntu, bu amaçla indirmek ve fare tıklama ile birkaç yüklemek programları için arama tüm süreç yapmak özel araçlar içerir.

İşletim sisteminin bir görevi yerine getirmek için bu tespit ederse, (bir video film izlemek için codec gibi), o eksik indirmek için izin isteyecektir ayrı modüllerin yoksundur. Almak için, rıza, Ubuntu hızlı ve yükleme, indirme çalışmaya devam edecektir, kendini bulur.

Grafiksel kurulum hızlı ve kolay bir Ubuntu Linux yüklemenize olanak sağlar. Standart kurulum genellikle az 25 dakika sürer.

Bu durumda, Ubuntu aynı bilgisayarda, Windows gibi diğer işletim sistemleri ile birlikte iyi olur. Grafik bootloader GRUB (varsayılan) veya LILO düzgün, yüklü işletim sistemi algılar bilgisayar hangi dilediğiniz herhangi indirebilirsiniz işletim sistemlerinin bir listesini göreceksiniz başlar.

Kurulum:
Kayıt ya da yüklemeyi seçebilirsiniz sadece kurulum yapmadan sistemi görmek için disk indirmek menüsünden disk, DVD-sürücü (32bit veya 64bit) önyükleme görüntü istedi.
Zaman Rus dili seçin yükleme. Gerekirse, kurulumdan sonra tam bir Rus yerelleştirme ve önerilen güncelleştirmeleri vurursanız

İşletim Sistemi: Ubuntu 10.10 Desktop Edition
İşlemci: 1 GHz
Hafıza: 512 MB
Ekran Kartı: Ekran kartı 1024x768 çözünürlük yeteneğine
HDD Boş alan: 8 GB

Kod:
http://www.filesonic.com/file/182101611/hoot009_U101.part1.rar
http://www.filesonic.com/file/182101621/hoot009_U101.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/182101631/hoot009_U101.part3.rar
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.