Üç Kral Oyunu Korkanlar Denemesin !!!

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
ÜÇ KRAL
Uyarı; Olacaklardan sorumlu değilim.
Üç Kral,bir oyunun farklı bir boyuta erişmesidir. Üç Kral oyununu oynamak için, üç sandalyeye, iki aynaya ve zifiri karanlık olan bir odaya ihtiyacınız vardır.. Sandalyelerin pozisyonunu üçgen şeklinde ayarlayın. Bir sandalyeyi oturmanız için öne, diğer iki sandalyeyi ise arkanızda olacak bir şekilde yerleştirin. Aynaları ise yerleştirdiğiniz iki sandalyede konuşlandırın.

Mumu yakıp sandalyenize oturun. Direkt bir şekilde diğer iki aynaya ya da muma bakmayın. Eğer düzgün bir şekilde oyunu kurduysanız, diğer boyutlarla dialog kurmanız mümkün olacak.
(Denenmiş ve kısmen de olsa sonuç alınmıştır.)


bGzWGY.png
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.