Ücretsiz en iyi yazılım öğrenme siteleri

2 Eyl 2021
39
7
21
Merhaba herkese bugün işinize yarayacağınızı düşündüğüm bir konuyu ele alacağız

Ücretsiz en iyi yazılım öğrenme siteleri


1- BitDegree Yazım Öğretici​
HTML den PHP ye JavaScript ten SQL ye popüler yazılım dilleri bulunmakta eğer yazılım öğrenmek istiyorsanız mutlaka bakmanız gereken bir site

Öğrenmek istediğimiz dili seçtiğimizde karşımıza böyle bir ekran geliyor
Daha da aşağıya inersek bizlere bir çok konu sunmakta istediğimizi seçip öğrenebiliyoruz


2-CODEWAR

Hem eğlenip hem öğrenebileceğiniz bir site
Bizim karşımıza kodlar çıkartıyor ve de kodda ki sorunları bulmaya çalışıyoruzHer bir kısmı tamamladığınızda görevler gittikçe zorlaşıyor. Bir görev tamamlandığında, sizin sunduğunuz çözümün diğerleriyle karşılaştırmasını yapabiliyorsunuz. Bu sayede belirli yazılım problemlerini çözerken farklı teknikler öğrenebiliyorsunuz.

3-Udemy

Tabi bu listeye udemy i koymazsak olmaz herkes duymuştur ama bilmeyenler için anlatayım

Her konuda ders bulabilmeniz olağan bir site ücretli kurslar kadar da ücretsiz dersler bulunmaktadır.

Genellikle oynatma listesi şeklinde sıra sıra dizilmiş videolardan oluşur
Konuyu çok uzun tutup sizi sıkmak istemedim umarım yardımcı olabilmişimdir.İYİ FORUMLAR İYİ NÖBETLER
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.