ücretsiz web sitesi

Tcspy

Uzman üye
5 Eki 2019
1,034
103
TC
ücretsiz web sitesi açmak istiyorum reklam fln koyabileyim istediğim temayı kulanabileyim fln bir site açmak için ne gerekli blogger var ancak reklam göstermek kolay değil

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
Aktif olması ve bilinir olması lazım
Domain alman ve html, JavaScript,CSS gibi diller kullanmalısın
Hack Açığı bırakmamalısın
Ben tabiiki kendin yapacağın yolu anlattım arkadaşların verdiği sitelerden otamatik olarak açabilirsin ama benim dediğimi öneririm hem yazılım öğrenmiş olursun.
Reklam vermek için çok girilen bir site olması lazım unutma :D

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Ben tabiiki kendin yapacağın yolu anlattım arkadaşların verdiği sitelerden otamatik olarak açabilirsin ama benim dediğimi öneririm hem yazılım öğrenmiş olursun.
aslında onun o tarafını biraz illegal yolla yapabilirsin bilen birisinden yardım alırsın siteye bot yollasın botların kaliteli olması lazım ondan sonrası kolay bilen arkdaşa da 3-5 kuruş para verirsin sonra site reklam almaya başlar.

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
aslında onun o tarafını biraz illegal yolla yapabilirsin bilen birisinden yardım alırsın siteye bot yollasın botların kaliteli olması lazım ondan sonrası kolay bilen arkdaşa da 3-5 kuruş para verirsin sonra site reklam almaya başlar.
Aynen öyle olabilir ama illegal en iyisi helal şekilde dikkat çekmek bence

unknown1923

Katılımcı Üye
15 Şub 2021
339
57
Türkiye
Siz veya wordpress ücretsiz düşünebilirsiniz ama alan adı almanızı öneririm birde ücretsiz olursa kısıtlı olacağı için reklam veremeyenilirisniz.

Mehraba sevgili üye;
İlk önce eğer yazılım bilgin varsa html,CSS,PHP , Java ile bir site kodlayarak hosting ve domain alıp bağlayarak sitenizi internette yayinliya bilirsiniz.Ya da wix,godady, üzerinden belli ücretlere ücretsiz domain ve hosting alabilirsiniz.İster aylık , ister yıllık ücretler ödeyip güzel bir siteye sahip olabilirsiniz.

centoğlu

Üye
18 Şub 2021
142
26
YERLİ TEKSAS
Merhabalar,

Eğer kendiniz kodlamak isterseniz web sayfanızı öğrenmeniz gereken işaret dili ve yazılım dili vardır html (işaret dili), css, js, php, mysQL, MySQLi , gibi dilleri öğrenmeniz lazım.

Ve herkesin bildiği, web sitesinde açık bırakmamak lazım yukarıdaki dediğim diller yardımcı olabilir size temel olarak tabi ki de.

Eğer ben uğraşamam kodla diyorsanız size önerebileceğim site;

Ücretsiz
Wix sitesi için tıklayınız (Tercih edilen)

İkas sitesi için tıklayınız

Bir de sizin istediğiniz reklam almak var, Tabi ki de siteniz sürekli aktif olması lazım örnek olarak verirsek cimri, trendyol vb.

Reklam için de yapmanız gereken;

Google reklam nasıl verilir?
  1. Google hesabı oluşturun.
  2. Anahtar kelimelerinizi seçin.
  3. Kampanya ayarlarını yapılandırın.
  4. Reklam metninizi hazırlayın.
  5. Reklam uzantılarınızı tamamlayın.
  6. Dönüşüm kodlarını yerleştirin.
  7. Faturalandırma ayarlarınızı yapılandırın.
Google reklam ücreti ne kadar?
Google Ads sisteminde reklam fiyatları, her anahtar kelimede ya da alanda rekabet seviyesine göre değişim gösterir. Türkiye için ortalama tıklama başı maliyetler 7 kuruş ile 10 TL arasında değişiyor fakat 10 TL üst sınır diyemiyoruz.

Reklam ücretleri neye göre belirlenir?
Instagram reklam ücreti reklam kalite puanına göre değişiklik gösterir demiştik. Kalite (alaka düzeyi) puanı, reklamınızın gösterim sayısına oranla aldığı tıklama sayısına göre belirlenir. 1 ile 10 arasında değişen rakamlar arasından reklamınız puanlanır. Bu puan yüksekse reklamınız çok tıklama alır, TBM oranı düşer.

boole

Yazılım Ekibi Proje Yöneticisi
12 Nis 2019
732
193
.Net Core
Merhaba,
hosting + domain alarak hazır sistemlerin kurulumlarını gerçekleştirebilirisiniz.
Bunlar içerisinde en popüler ve modüler olanı wordpress dir wordpress i eğer panelinizde kurulumu mevcut ise bir kaç ayar yapıp kolaylıkla kura bilirisiniz. Bunun dışında manuel olarakta wordpress in son sürümü indirip filezilla ile hostinginize yükledikten sonra gerekli kurulumu yapabilirisiniz. Daha sonrasında reklam paylaşımı için gerekli eklentileri yükler ve reklamlarınızı konumlandırabilirsiniz.

Hazır kurulumlara benzer olarak bazı blog scriptlerini ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Yine aynı şekilde manuel olarak kurulum gerçekleştirebilirsiniz ama dikkat etmeniz gerek bir husus mevcut internet de bir çok tema, eklenti ve scripti ücretsiz olarak bulabilseniz de içerisinde virüs olabiliyor yani bu konuda dikkatli olun.

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
ücretsiz web sitesi açmak istiyorum reklam fln koyabileyim istediğim temayı kulanabileyim fln bir site açmak için ne gerekli blogger var ancak reklam göstermek kolay değil
Merhaba,
kod bilginiz az ise wordpress tercih etmelisiniz seo değeri için google ads zaten seo göre reklam veriyor minmumn günlük 1000 kişi girmesi gerekiyor onun haricinde web master şirketlerinin verdiği seo ve speed hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Seo Nedir = https://www.turkhackteam.org/konular/seo-nedir-ne-ise-yarar.1948073/
Wordpress Nedir = https://www.turkhackteam.org/konular/wordpress-nedir-nasil-kullanilir-ucretli-midir.1306563/

15 Ocak 2021
239
70
herzaman her yerde
wix gibi siteler ile yapay zeka ile kurabilirsin veya bedava sitem gibi siteler ile kulanabilirsin ve ayrıca html css javascript bilmen lazım iyi forumlar dilerim 🇹🇷

Son düzenleme:

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,452
629
Yanlış bilgi veriyorsun. Google Adsens reklamları için bilinmiş, tıklanmış site olmasına gerek yok. Aktif ve google sözleşmelerine uyan siteler onay alabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.