Udemy Ücretsiz Kurslar

P4RS

Kadim Üye
8 Ocak 2017
5,161
0
Ankara
Merhabalar TürkHackTeam ailesi, sizlere belirli sürelerde ücretsiz olan Udemy kurslarını bu konu altında paylaşacağız. Sizlerinde paylaşımlarını bekliyoruz :))
Burada sohbet etmek kesinlikle yasaktır. Sadece kurs linkleri atılacaktır.

 
Son düzenleme:

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,372
0
3
Wordpress Kursları

Wordpress İle Basit Blog Teması Yapımı https://www.udemy.com/course/wordpress-tema-yapimi/

Kod Yazmadan Kişisel Web Sitesi Oluşturma https://www.udemy.com/course/kod-yazmadan-kisisel-web-sitesi-yapma-egitim-seti/

Sıfırdan Profesyonele Wordpress Eğitimi https://www.udemy.com/course/sifirdan-profosyonele-wordpress/

A-Z Temel WORDPRESS Eğitimi ÜCRETSİZ! https://www.udemy.com/course/a-z-wordpress-egitimi-ucretsiz/

90 Dakikada Wordpress Eğitimi https://www.udemy.com/course/90dkwordpressegitimi/

Uzmanından Ücretsiz Wordpress Eğitimi https://www.udemy.com/course/uzmanindan-ucretsiz-wordpress-egitim-seti/

Real-World Example: Wordpress with XAMPP on Windows [ENG] https://www.udemy.com/course/installing-wordpress-with-xampp-on-windows/

Learn How to make WordPress website with DIVI | 2020 | [ENG] https://www.udemy.com/cart/subscribe/course/2757274/

1-Hour Wordpress Basic Tutorial [ENG] https://www.udemy.com/course/1-hour-wordpress-basic-tutorial/

How To Make A Professional WordPress Website 2020 [ENG] https://www.udemy.com/course/how-to-make-a-successful-wordpress-website-2020/

Wordpress ****box Tutorial for beginners with Live Coding [ENG] https://www.udemy.com/course/wordpress-****box-tutorial/

How to Start a WordPress Blog/Website - Practical Guide 2019 [ENG] https://www.udemy.com/course/start-a-blog/
 
Son düzenleme:

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,372
0
3
Yazılım Geliştirme Kursları

A-Z™|Web Servisleri Eğitim Videosu Serisi|Web Api, Wcf|2019 https://www.udemy.com/course/web-servisleri-egitim-videosu-serisi/

Kapsamlı Android Programlama Eğitimi https://www.udemy.com/course/tam-kapsaml-android-programlama-egitimi/

SSIS Eğitim Videosu Serisi https://www.udemy.com/course/ssis-egitim-videosu-serisi/

Web Servislerle Android Uygulamaları Gerçekleştirme https://www.udemy.com/course/web-servislerle-android-uygulamalar-gerceklestirme/

120 Dakikada PHP https://www.udemy.com/course/120-dakikada-php/

ASP.NET Webform Eğitim Videosu Serisi https://www.udemy.com/course/aspnet-webform-egitim-videosu-serisi/

MVC Eğitim Videosu Serisi https://www.udemy.com/course/mvc-egitim-videosu-serisi/

SQL Server Eğitim Videosu Serisi https://www.udemy.com/course/sql-server-egitim-videosu-serisi/

Entity Framework Eğitim Videosu Serisi https://www.udemy.com/course/entity-framework-egitim-videosu-serisi/

Oracle SQL Eğitimi https://www.udemy.com/course/oracle-sql-egitimi/

Davud Hoca ile SQL https://www.udemy.com/course/sql-egitim-seti/

Her Seviyeye Uygun Python Egzersizleri (Soru-Çözüm & Euler) https://www.udemy.com/course/her-seviyeye-uygun-python-egzersizleri-soru-cozum-euler/

Projelere Doyamayacaksınız (PHP -PDO-HTML-MySQL-CSS-JS) https://www.udemy.com/course/projelere-doyamayacaksiniz-php-pdo-html-html5-css-js/

Android Geliştiriciler İçin Kotlin Kursu https://www.udemy.com/course/android-gelistiriciler-icin-kotlin-kursu/

CSS Öğreniyorum https://www.udemy.com/course/gorseltv-css-ogreniyorum/

UNITY ILE 2D & 3D PROFESYONEL SEVİYEDE OYUN GELISTIRIN https://www.udemy.com/course/unity-ile-2d-3d-profesyonel-seviyede-oyun-gelistirin/

Java ile Temel Programlama (Programlamaya Giriş) https://www.udemy.com/course/java-ile-programlamaya-ilk-adim/

Davud Hoca ile Laravel https://www.udemy.com/course/davud-hoca-ile-laravel/

C# Eğitim Videosu Serisi https://www.udemy.com/course/c-sharp-egitim-videosu-serisi/

Davud Hoca ile Angular JS https://www.udemy.com/course/angularjs-egitim-seti/

Çocuklar ve Eğitmenler için Scratch ile Oyun Tasarlama https://www.udemy.com/course/scracthoyuntasarlama/

Davud Hoca ile Java ve Android https://www.udemy.com/course/android-programlama-giris/

Angular 9 Best Practices(En iyi teknikler) https://www.udemy.com/course/angular-9-best-practices-en-iyi-teknikler/

Herkes İçin Python Programlama https://www.udemy.com/course/herkes-icin-python-programlama/

Python for Beginners in Turkmen https://www.udemy.com/course/python-for-beginners-in-turkmen/

Python ile Yazıdan Sese https://www.udemy.com/course/python-ile-yazidan-sese/

Php ile Web Geliştirme https://www.udemy.com/course/php-ile-web-gelistirme/

LabVIEW Nedir? https://www.udemy.com/course/labview-nedir/

Yeni Başlayanlar İçin Artırılmış Gerçeklik Eğitimi https://www.udemy.com/course/artirilmis-gerceklik-egitimi-unity-c-sharp/

Temel Seviye ReactJs https://www.udemy.com/course/temel-seviye-reactjs/

Baştan sona C Programlama eğitimi https://www.udemy.com/course/bastan-sona-c-programlama-egitimi/
 

Xowly

Katılımcı Üye
17 Haz 2019
772
0
ғate
1) Responsive Design ile Tüm Cihazlara Uyumlu Web Siteleri: https://www.udemy.com/course/responsive-design-ile-tum-cihazlara-uyumlu-web-siteleri

2) Pratik İp Subnetting İşlemleri: https://www.udemy.com/course/pratik-ip-subnetting-islemleri/

3) Codeigniter ile Profesyonel Blog Uygulaması Geliştiriyoruz: https://www.udemy.com/course/ci-blog-app/

4) Yeni Başlayanlar İçin Web Tasarımı Eğitimi - Abode Photoshop: https://www.udemy.com/course/yeni-baslayanlar-icin-web-tasarim-egitimi-adobe-photoshop/

5)Yeni Başlayanlar İçin Adobe Fireworks Temel Grafik Eğitimi: https://www.udemy.com/course/yeni-baslayanlar-icin-adobe-fireworks-temel-grafik-egitimi/

6) İleri Seviye Etik Hacker Eğitimi (Mҽtasploit ile Uygulamalı): https://www.udemy.com/course/ileri-seviye-etik-hacker-egitimi-mҽtasploit-ile-uygulamal/

7) Grid.MVC ile Asp Net MVC Projelerimizde Çok Kullanışlı Grid Yapısını Kullanma İşlemleri: https://www.udemy.com/course/entity-framework-code-first-ile-gridmvc/

8) Ücretsiz Photoshop Dersi (Sadece 1 saat): https://www.udemy.com/course/11-adimda-photoshop-ogren/

9) HTML,CSS ve Bootstrap ile Web Projeleri: https://www.udemy.com/course/htmlcss-ve-bootstrap-ile-web-projeleri/

10) SASS ve SCSS Eğitim Seti: https://www.udemy.com/course/sass-ve-scss-egitim-seti/


Not: Mҽtasploit ile ilgili paylaşımlarda hata olabilir, linklerdeki "e" harflerini tekrar silerek deneyiniz.
 
Son düzenleme:

Xowly

Katılımcı Üye
17 Haz 2019
772
0
ғate

Xowly

Katılımcı Üye
17 Haz 2019
772
0
ғate
1) TOEFL Speaking Kursu (Yeni sisteme göre): https://www.udemy.com/course/toefl-speaking-kursu-yeni-sisteme-gore

2) Basitten Karmaşığa Adım Adım JQUERY Eğitim Seti: https://www.udemy.com/course/basitten-karmasiga-adim-adim-jquery-egitim-seti

3) Python Programlamanın Temelleri: https://www.udemy.com/course/python-programlamann-temelleri

4) Java ile Programlamaya Giriş 1: https://www.udemy.com/course/java-ile-programlamaya-giris-1

5) Solfej Eğitimi - Nota Öğrenim Dersleri (Başlangıç Seviyesi): https://www.udemy.com/course/solfej-egitimi-nota-ogrenim-dersleri
 

Xowly

Katılımcı Üye
17 Haz 2019
772
0
ғate
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.