Çözüldü Udemydeki videoları indirme

NoelGenco

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
469
2
Udemydeki videoları indiremiyorum bi program var mı bi yere gittiğimiz zaman vs. izleyemiyorum o yüzden indirmem gerekiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baphomet

Katılımcı Üye
23 Nis 2020
297
1
Her eğitmen eğitimlerini indirilebilir şekilde sunmuyor çünkü doğal olarak kaçak yayılma oranı çok yüksek. Eğer videolar inmiyorsa bu senden değil eğitmenin indirmeye açmamış olmasından kaynaklı.

NoelGenco

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
469
2
Udemy uygulama içinde videolar iniyor uygulama ayarlarını kontrol edin. Sorunuzdaki gibi bir program ile indirmek istiyorsanız bakınız :

Link
aldığım kurs paralı o yüzden inmiyor udeleri deneyeceğim saolun

Her eğitmen eğitimlerini indirilebilir şekilde sunmuyor çünkü doğal olarak kaçak yayılma oranı çok yüksek. Eğer videolar inmiyorsa bu senden değil eğitmenin indirmeye açmamış olmasından kaynaklı.

hm anladım ama benim bazen şehirdışında olmam gerekiyor o yüzden çalışmam lazım bilgisayardan indirmem gerek udeleri deneyeceğim

Merhaba telefondan mı bilgisayardan mı indirmek istiyorsunuz?

bilgisayardan

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,584
113
uzay
Udemydeki videoları indiremiyorum bi program var mı bi yere gittiğimiz zaman vs. izleyemiyorum o yüzden indirmem gerekiyor

Merhaba, video kaçak olarak yayınlanmasın diyerek bazı videoların indirmesi olmuyor, bazıları inebiliyor. Eğer dersi satın aldıysanız ve gittiğiniz yerde izlemek istiyorsanız ekran kaydı alabilirsiniz.

Emek hırsızlığına kesinlikle karşıyım!

Son düzenleme:

kanserojen

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
880
47
Öncelikle Opera tarayıcısını bilgisayarınıza kurunuz. Sonrasında “SkyLoad” eklentisini tarayıcıya yükleyiniz. Sonrasında ise udemy.com’a giriş yapın ve hangi videoyu indirmek istiyorsanız onun sayfasını açın. Kursun olduğu sayfayı açtıktan sonra sağ üst kısımda eklentinin simgesi bulunacaktır. Ona basarak videoları ücretsiz indirebilirsiniz.

Ayrıyetten şunuda yapabilirsin "Ayarlar>Dersi indir"

Saygılarımla...
kanserojen

SiyahYunus

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
560
2

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.