Ufacık Bir İsyan:)

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Değerli THT Ailesi:)

Aslında yazmayacaktım ama sabah o kadar uğraştım foruma katkım olsun diye paylaşımda bulundum.
Fakat sabahtan beri sadece 9 görüntüleme var . Buda beni üzdü biraz:(
Konuyu da doğru foruma açtım neyse sağlık olsun
Herkese İyi Forumlar:)

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,085
BL4CKGORE
Değerli THT Ailesi:)

Aslında yazmayacaktım ama sabah o kadar uğraştım foruma katkım olsun diye paylaşımda bulundum.
Fakat sabahtan beri sadece 9 görüntüleme var . Buda beni üzdü biraz:(
Konuyu da doğru foruma açtım neyse sağlık olsun
Herkese İyi Forumlar:)
Forum şu aralar geçiş döneminde olduğu için tam aktiflik olmayabiliyor.Yakında yeni üyeler aramıza katılacak yani üyelikler açılacaktır.O zaman forum her zaman ki gibi aktif olur.

MaliTR

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
333
7
Eskisi kadar güncel konular pek göremiyorum,
her şey başlangıç seviyesinde gibi (bazı konuların hakkını vermeliyim ama)

Şu anda internetten bu forumu bulacak kapasiteye gelen insanların artık orta ve ileri seviye bilgileri bulmaları için farklı konularda ilgi çekici ve bilgi arttırıcı konular açılması lazım,

Örn: Python dersleri, Python hesap makinesi
değil de
Python yapay zeka ile yüz tanıma,
C++ binary tree search yönetimi ile yapılabilecekler vs.

dipnot:bu örnekler açıklayıcı olması bakımından verilmiştir içeriğin ileri veya başlangıç derecelerinden birisi değildir.

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Eskisi kadar güncel konular pek göremiyorum,
her şey başlangıç seviyesinde gibi (bazı konuların hakkını vermeliyim ama)

Şu anda internetten bu forumu bulacak kapasiteye gelen insanların artık orta ve ileri seviye bilgileri bulmaları için farklı konularda ilgi çekici ve bilgi arttırıcı konular açılması lazım,

Örn: Python dersleri, Python hesap makinesi
değil de
Python yapay zeka ile yüz tanıma,
C++ binary tree search yönetimi ile yapılabilecekler vs.

dipnot:bu örnekler açıklayıcı olması bakımından verilmiştir içeriğin ileri veya başlangıç derecelerinden birisi değildir.
hocam yalnız şu var herkes bildiği kadarıyla paylaşım yapar şahsen ben mesela yeni ne öğreniyorsam veya biliyorsam yavaş yavaş paylaşıyorum yani günde 1 konu açıyorum:)

Sizin dedikleriniz ileri seviye ama katılıyorum biz olmasakda tecrübeli , bilgili arkadaşlar bu tür paylaşımlar yapıp bizleri bilgilendirmeli:)

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,452
629
Grafik kategorisi 1 ay daha ölü kalırsa bende emekliye ayrılacağım maalesef

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Grafik kategorisi 1 ay daha ölü kalırsa bende emekliye ayrılacağım maalesef
grafik kısmından bahsetmişken ben aynı bizim tht banner ve logoya benzer birşey yapmak istiyorum nasıl yapabilirim bi kaç kişi after effecti tavsiye etti indirdim kurdum konunun uzmanı olarak size de sorayım :)

Narisca

Katılımcı Üye
11 Mar 2021
421
198
Londra
Forum tamamen oturduğunda aktiflikler tekrardan başlar, hatta artar bile emin olabilirsin.

Arslan'

BM DİREKTÖRÜ
7 Nis 2020
2,264
3,446
Diğer arkadaşların da konusuna bakarsan aynı hiti aldığını görebilirsin, şahsen ben ümitliydim bu günlerde turkhackteam'in epey bi trafik alacağını düşünüyordum, ama maalesef ortalama 100'ü geçmiyor, normal üyeyide geçtim eski yöneticilerde uğramıyor, yapacak birşey yok sonumuz hayır olsun, temayı beğenmeyen arkadaşlar oldu buna bende dahil, hatta beğenmemek demeyelim ısınamamak diyelim, bu da hiti biraz azalttı. Ama inşallah zamanla rayına oturur.

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Diğer arkadaşların da konusuna bakarsan aynı hiti aldığını görebilirsin, şahsen ben ümitliydim bu günlerde turkhackteam'in epey bi trafik alacağını düşünüyordum, ama maalesef ortalama 100'ü geçmiyor, normal üyeyide geçtim eski yöneticilerde uğramıyor, yapacak birşey yok sonumuz hayır olsun, temayı beğenmeyen arkadaşlar oldu buna bende dahil, hatta beğenmemek demeyelim ısınamamak diyelim, bu da hiti biraz azalttı. Ama inşallah zamanla rayına oturur.
Düzelicektir umuyorum Burası Türkiye^nin 800 Bin Kişilik En Büyük Platformu 🇹🇷🦅

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.