Ufacık Bir İsyan:)

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Herkesin işi gücü var. Üstüne forumda ki yenilikler uzun süre kapalı kalması zaten güncellemelerden önce de aktiflik yoktu pek. Değişen tek şey forum :D

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Herkesin işi gücü var. Üstüne forumda ki yenilikler uzun süre kapalı kalması zaten güncellemelerden önce de aktiflik yoktu pek. Değişen tek şey forum :D
Bu değişiklik ve temaya neden bu kadar takınıldı anlayamadım açıkçası sonuçta mobil desteği de oldu:) Burda bence temadan çok içerik hakkında konuşmak lazım aslında forumu daha ileri götürmek için ne yapabiliriz gibi😊

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Bu değişiklik ve temaya neden bu kadar takınıldı anlayamadım açıkçası sonuçta mobil desteği de oldu:) Burda bence temadan çok içerik hakkında konuşmak lazım aslında forumu daha ileri götürmek için ne yapabiliriz gibi😊
ben temaya veya foruma yapılan yeniliklerden şikayetçi değilim ki sen benim demek istediğimi anlamamışsın.

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Evet vakit bulamadığımız doğru, Türkiye şartlarında yaşıyoruz ve pek ilgi alanımızın üzerine gidemiyoruz ama hepimizin ruhu burada.

Aklımızın hep bir köşesinde bu forum olacak, ve yeni nesillere bilgi aktarmaya devam edeceğiz.

Tıpkı bize aktardıkları gibi.

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Evet vakit bulamadığımız doğru, Türkiye şartlarında yaşıyoruz ve pek ilgi alanımızın üzerine gidemiyoruz ama hepimizin ruhu burada.

Aklımızın hep bir köşesinde bu forum olacak, ve yeni nesillere bilgi aktarmaya devam edeceğiz.

Tıpkı bize aktardıkları gibi.
Benim 3 ay oldu elimden geldiğince foruma katkıda bulunmaya sohbetlere katılmaya çalışıyorum:) Umarım bende bir gün sizler gibi kıdemli ve uzman bir üye olup daha faydalı şeyler yapabilirim bunun için evet çok çalışmam gerek ama zamanım oldukça çalışıcak ve başaracağım 😊

blacksmt

Uzman üye
27 Haz 2020
1,104
221
CyberKeTa
Forum biliyorsunuz ki hala geçiş döneminde ve daha tam olmayan şeyler var rütbeler felan temalar daha da düzenlenecek bu hafta zaten test haftası geçiş dönemi olduğu için aktif değil forum ki şu an bile birçok forumdan üstünüz ama düzelince eskisi gibi zirvelere çıkacağız üyelerin bir çoğu hala sitenin tamamlandığını bilmiyor gümbür gümbür geleceğiz emin olun.☺️

AvC1941

Yeni üye
9 Ara 2020
20
8
Değerli THT Ailesi:)

Aslında yazmayacaktım ama sabah o kadar uğraştım foruma katkım olsun diye paylaşımda bulundum.
Fakat sabahtan beri sadece 9 görüntüleme var . Buda beni üzdü biraz:(
Konuyu da doğru foruma açtım neyse sağlık olsun
Herkese İyi Forumlar:)
Sen sıkma canını Dostum herşey eski haline dönecektir yakında İnşaAllah

uzaylgen

Katılımcı Üye
12 Mar 2019
757
172
Linux
Eskisi kadar güncel konular pek göremiyorum,
her şey başlangıç seviyesinde gibi (bazı konuların hakkını vermeliyim ama)

Şu anda internetten bu forumu bulacak kapasiteye gelen insanların artık orta ve ileri seviye bilgileri bulmaları için farklı konularda ilgi çekici ve bilgi arttırıcı konular açılması lazım,

Örn: Python dersleri, Python hesap makinesi
değil de
Python yapay zeka ile yüz tanıma,
C++ binary tree search yönetimi ile yapılabilecekler vs.

dipnot:bu örnekler açıklayıcı olması bakımından verilmiştir içeriğin ileri veya başlangıç derecelerinden birisi değildir.

Şahsen katılıyorum ama temel seviye konuları paylaşanlar da o kadar biliyor dediğiniz konuları moderasyondakiler veya yönetimdekiler paylaşabilir diye düşünüyorum onlara da hak vermek lazım koskoca forumu yönetmek kolay olmasa gerek

MaliTR

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
333
7
Son olarak şunu da söylemek istiyorum,
Bundan 5 6 yıl önce de eskiler daha güzeldi diyordu yani, gelen gideni aratır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.