Ufolar Hakkında Bilgiler -- DarkViper

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Dünyanın dört bir yanındaki devletler tarafından, UFO'lar hakkında hazırlanmış binlerce sayfalık döküman bulunuyor.


16 Aralık 1978 tarihinde Şili Hava Kuvvetleri tarafından hazırlanan bir başka rapor şu şekilde: "F5 uçaklarıyla askeri eğitim görmekte olan iki pilotun radarına tanımlanamayan bir obje yakalandı. Objeden alınan sinyal çok güçlü olduğu için pilotlar radar sistemlerinin bozulmuş olabileceğini düşündüler ancak birbirleriyle iletişime geçtiklerinde iki uçağın da aynı güçlü sinyali almakta olduğunu öğrendiler.

Gözlemlenen bu devasa obje, aynı zamanda yakınlarda bulunan bir havalimanının da radarına takılmıştı. Objeyi görebilmek için yaklaşan pilotlardan bir tanesi, 30 kilometrelik uzaklığa rağmen, gördüğü şeyin dumanlarla çevrelenmiş devasa bir muzu andırdığını ifade etti. Uçaklarının üzerinde hiçbir silah bulunmayan pilotlar korkuya kapıldı fakat yerinde öylece duran objeye yaklaşmaya devam ettiler. Belirli bir mesafeden sonra da objenin aniden kaybolduğuna şahit oldular. Tam da o anda obje, yakalandığı üç radardan da bir anda silinip gitti."

Lnr9Ao.jpg
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.