UI / UX Tasarım Bölümü Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,213
567
THT's database
Değerlendirme - 0%
0   0   0
  • Satış konusu açabilmek için minimum 3 aylık forumumuzda kayıtlı olmanız lazım. Eğer bu şartı sağlamıyorsanız ve direkt satış konusu açmak istiyorsanız, herhangi bir vip üyeliğe sahip olmalısınız.
  • Kanun ve Mevzuatlara aykırı tasarım hizmeti (özellikle +18, illegal, bahis veya bet vb. faaliyetleri içeren tasarımlar) kesinlikle yasaktır.
  • Satış yaparken örnek çalışmalar paylaşmak zorunludur.
  • Satış yaparken tecrübelerinizden bahsetmeniz zorunludur.
  • Konunuzda eğer varsa revizyon miktarı belirtilmelidir.
  • Grafik tasarımcı ve işveren, birbirlerinden üstün değildir. Her iki tarafta anlayışlı olmalı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.