Ülkü ocağına katılmayı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım?

ygit_1298

Yeni üye
20 Ocak 2023
23
8
Merhaba.

yaşadığım şehirdeki bir ülkü ocağına beni çağırıyorlar sizce gitmelimiyim bana bilgi verin ülkü ocakları hakkında

'RDX

Üye
3 Ocak 2023
173
138
bende hiçbir ocağa üye olmayın ileride mutlaka o üye olduğunuz ocak hakkında sakıntı yaşayacaksınızdır. başımıza geldi.

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,364
Merhaba,

Eski etkisini ve önemini kaybetti
sanırım. Herşeyin aşırısı bence zararlıdır. Katılırsan ilerde sıkıntısını göreceğini düşünüyorum. Ve bence bu kadar önemli olan zamanı böyle gereksiz yerlere harcamamalısın.

Tabii ki gerekli mi gereksiz mi meselesi herkese göre değişir, bunu eleştirmek için demedim ama kendini geliştirmen, yatıp dinlenmen bile daha faydalı olur bence.

İyi Forumlar...

uzaylgen

Katılımcı Üye
12 Mar 2019
757
172
Linux
Net olarak söylüyorum katılma.

Çok kişi gözüksün diye herkesi çağırıyorlar kimine ne olduğuna bakmadan.
Kötü bir yer değil fakat eskisi kadar davalarına sadık değiller. Yıllarım ocaklarda geçti ama ben tavsiye etmiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.