Çözüldü Underground

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,245
196
İhtiyaç durumuna bağlı olarak tim lideri karar verir bu gibi şeylere
biz bilemeyiz yani :)
Tim liderine mesaj atarak sorabilirsiniz
 

'T0YB0X

Anka Red Team
8 Ocak 2017
851
134
4.4.4.4
Merhaba
Anka Underground tim alımları hakkında detaylar Forum hakkında bölümünde paylaşılmaktadır. Şuan için alımlar kapalı. Ne zaman açılacağı hakkında daha detaylı bilgiyi ise Underground tim liderine özel mesaj atarsanız size yardımcı olacaktır
 

Le Chiffre

Katılımcı Üye
4 Ocak 2006
878
41
word.exe
Merhabalar;

Kulüp ve tim üyelik alımları için Forum üzerinden bilgi verilmektedir. İhtiyaç baz önüne alınınca üyelik alımları da açılacaktır, hangi kulübe veya tim'e girmek istiyorsanız konunun en başına giderek ''Takip Et'' diyebilirsiniz. Bildirim gelecektir, bilginize.

Saygılarımla.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.