Uniblue 2009 All in One Full (Uniblue Tüm Sistem Araçları - 2009 Full )

SmaLLp!ch

Uzman üye
15 Kas 2008
1,375
0
www.turkhackteam.net/org
Uniblue, 2003 yılından beri Pc güvenliğini ve performnasını arttırmaya yönelik çözümleri ile bir çok dalda ödül almış bir yazılımdır. Ayrıca Microsoft Altın Sertifika onaylıdır. İçerisinde bir PC nin performansını arttırmaya yönelik 4 farklı program bulunduran Uniblue, sunduğu bu kullanımı oldukça basit olan programlar ile gerçektende pc nizi tek tıkla ile şahlandırdığını iddia ediyor. Peki Uniblue 2009 nelerden oluşuyor.

DiskRescue 2009 - Diskinizde oluşan parçalanmış dosyaları hızlı bir şekilde düzenleyip optimum hale getiren bir disk birleştirme aracı.

DriverScanner 2009 - Sisteminiz de bulunan sürücülerinizi gözden geçirip, yanlış ya da güncel olmayanları yenisi ve en doğru olanı ile güncellemenizi sağlar.

RegistryBooster 2009 - Adından da anlaşılacağı gibi registry ayarlarınızı doğru bir şekilde ayarlayıp pc nizin performansına katkı sağlar.

SpeedUpMyPC 2009 - Diskinizde ki çöp dosyaları, geçici ve gereksiz dosyalarınızı silip, bağlantı ve ram ayarlarınızı yapılandırıp pc nizi hızlandırır.Not : Speed up my pc 4 için bilgisayarınızda net frame work 3.5 yüklenmiş olmalıdır.

Dosyaya net frame work 3.5 setup ekledim ; Bilginize..


Dosya türü : Rar.archive

Dosya boyutu : 11.3 Mb

Uniblue 2009 tüm sistem araçları ve serialleri dosyada mevcuttur, Uniblue nin sistem araçlarını şiddetle öneriyorum pc optimizasyonu sağlayan araçları mevcut ..


DOWNLAOD.png


http://www.speedshare.org/download.php?id=DED234FB11
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.