Unutulmayan replikler

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
Çakır: Kimse benden çalamaz.

Laz Ziya: Bana saygısızlık, Bu alemde bir kez yapılır.

Polat Alemdar: Dostun dostumdur, düşmanın düşmanımdır.

Laz Ziya: Dostum olmaz, Hasmım yaşamaz, Sen benim kardeşimsin.

Aslan Akbey: Biz ki ustasıyız vatan sevmenin.

Laz Ziya: Kardeşlik hukuku ihaneti barındırmaz.

Çakır: Ne güzel Istanbul be.

Polat Alemdar: Yaşamak için yalvarmadık, ölmek için de yalvarmayız.

Mehmet Karahanlı: Barış romantiklerin lafıdır beyler, savaş ise çağımızın gerçeği.

Deve Tuncay: Çok geziyorsun Erdal, çok gezenin ayağına bok bulanır.

Çakır: Azdan az çoktan çok gider, diyecek lafım yok.

Aslan Akbey: Iki kişinin bildiği sır değildir.

Laz Ziya: Benim kapim gelirken herese açik, giderken degil.

Çakır: Hadi lan Istanbul, hadi be koçum. Bakma öyle aval aval.Ben yapacağımı yaptım sıra sende. Göster cömertliğini bana göster ki toprağından öpeyim. Delikanlısın deyim sana. Delikanlısın deyim lan.

Çakır: Dostun dostumdur dedin Düşmanın düşmanım, belimizdeki silahta aynı olsun ki belimiz bükülmesin.

Behiç Türkcan: Bu şehir çok manyaklar yuttu Çakır, bir gün seni de yutar.

Çakır: Sen takma kafana Behiç, biz Istanbulla anlaşırız.

Çakır: Bu ne gürültü lan sabah sabah. Bu ne lan Polis baskını gibi.

Nesrin: Polislerin seni böyle öperek uyandıracaklarını hiç sanmıyorum.

Çakır:Öper öper, onlarda güzel öperler ha...

Aslan Akbey: Hayatta tesadüf diye birşey yoktur.

Ali Candan: Herşeyin sonunu düşünenler kahraman olamazlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.