Ursula Doğum Günü Özel Tasarım

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,205
2,359
Bugün doğum günü olan Değerli Basın Medya yöneticisi olan @'Ursula'ya Logo yapmak istedim. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere eski yaşınızı şutlar yeni yaşınızı kutlarım. Seneye siz bana yaparsınız artık umarım beğenirsiniz. :D

İmzasız Hali;

İmzalı Hali;

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,452
629
Neden 2 defa ursula yazıyor? Kanat ve taç hangi amaçla konuldu? Görselde sana ait ne var? Anka böyle tasarım yapmayı nerden öğrendi?

'Syera

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
Bugün doğum günü olan Değerli Basın Medya yöneticisi olan @'Ursula'ya Logo yapmak istedim. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere eski yaşınızı şutlar yeni yaşınızı kutlarım. Seneye siz bana yaparsınız artık umarım beğenirsiniz. :D

İmzasız Hali;

İmzalı Hali;

Ellerine sağlık tertibim teşekkür ederimm çok güzel olmuş 😍
Senin kadar yetenekli olamam ama yapmaya çalışıım 😂

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.