USB Safely Remove 4.1 + Patch

mecnun_bey

Uzman üye
24 Haz 2007
1,720
0
Karadeniz
fc7byr.jpg

Program sayesinde bilgisayarınıza bağlı USB bellekleri hızlı bir şekilde ve güvenle kaldırabilir ayrıca onlara özel simgeler atayabilirsiniz. İsterseniz belleklerinizi yeniden isimlendirebilir, onları USB aygıt kaldırma menüsünden gizleyebilir veya görünür hale getirebilirsiniz.

Eğer bilgisayarınızda bir kart okuyucu varsa Bilgisayarım penceresinde o kart okuyucuya ait birden fazla sürücü gözükecetir. USB Safely Remove ile bu sürücüleri sadece kart okuyucunuza bir kart takıldığında görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Bu da sizi Bilgisayarım'daki kalabalıktan kurtaracaktır. Patch mevcuttur.

Boyut: 2,86 MB

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.