Üstümü ört baba!..

bymxx

Üye
26 Ocak 2007
185
0
BURSA
olamaz lan böyle bişey
bende bursalıyım ben niye hiç duymadım 333 müdür nedir buradayım bana bunu nerden duyduğunu sölesene

bymxx

Üye
26 Ocak 2007
185
0
BURSA
lan ölüyü kim ne yapsın şerefsiz küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi
uydurmuş yetmemiş
sallaya sallaya bursayımı bulmuş ****. ****** soruyorum bunu yazan kardeşe nereden duymuş ??????

testiskosi

Üye
26 Ara 2006
235
0
lan ölüyü kim ne yapsın şerefsiz küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi
uydurmuş yetmemiş
sallaya sallaya bursayımı bulmuş ****. ****** soruyorum bunu yazan kardeşe nereden duymuş ??????

Bende Bursalıyım kardeş internette bazı o.çları Bursa hakkında laflar ediyor ama merak etme gördüğümüz yerde yamultuyoruz.

bymxx

Üye
26 Ocak 2007
185
0
BURSA
kardeşim benim bana bulsana şu ****** türkiyenin nerdesinde olursa olsun fark etmez giderim kim bu p-i-c
gelmek görüşmek isteyen varsa
bursada yıldırım beyazıttayım beklerim yani uzun lafa gerek yok

bymxx

Üye
26 Ocak 2007
185
0
BURSA
ulan bide millet inanıyo bunlara sinir oluyom inanmayın beyler yok böle bişey alayı sallama
kıcından uydurmus serefsiz nereden duyduğunu söle diyoz sölemiyoda
sen mi uydurdun lan bunu ?????

darkdorian06

Yeni üye
16 Mar 2007
35
0
ha evet bende bunu duymustum hatta bekci kizin üstüne kaynar su döküyormustu bedeni yumusasin diye, e yuh artik.....

ccc_reis_ccc

Yeni üye
8 Nis 2007
17
0
TÖVBE TÖVBE ÇOK TÜRLÜ SAPIKLIK DUYDUMDA İNSANOĞLUNUN BUKADAR AŞAĞILIKÇA SAPITACAĞINI DÜŞÜNEMEZDİM. HASTA RUHLULUĞUN ÖTESİNDE. BU OLAYI HAYVANLAR BİLE YAPMAZ SORGUSUZ SUALSİZ ÖLDÜRÜRDÜM ZATEN SORGUSU SUALİDE OLMAZYA KATLİ VACİPTİR BÖYLELERİNİN DİREKT İNFAZ.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.