UT3: Titan Paketi PS3'te

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,196
19
İstanbul.
Titan Pack’ın PC’deki başarılı girişinin ardından s, Midway ve Epic Games geçenlerde eklentinin PlayStation 3 versiyonunun da duyurusunu yaptı. Eklenti, şu an PlayStation Network üzerinden indirilmeye sunulmuş durumda.

Devasa free download şunları içeriyor:

· Yeni haritalar: Deathmach, Capture the Flag, CTF ve Warfare için 11 yeni multiplayer harita; ayrıca ilk UT3 bonus paketinden ve oyunun Xbox 360 sürümünden 8 harita.
· Yeni modlar: Titan Pack’te iki yeni oyun modu prömiyerini kutluyor: Greed Mode’da öldürme puanları ve Betrayal Mode’da da ittifakların her an ön uyarı olmaksızın değişebiliyor olması söz konusu.
· Yeni üniteler: Röntgen ışını ünitesi düşmanları imha için kullanılırken Link Station araçları optimal durumda tutmaya yarıyor. Yeni Stealthbender arabası baskınlar için görünmez olabiliyor ve Link Station, röntgen ışını, örümcek mayınlar ile vuruş gücü yüksek EMP mayınlarıyla teçhiz edilebiliyor. Eradicator ve Stinger muharebe saldırıları düşmanlarda yıkıcı zararlara yol açıyor ve karargahınızı korumak için çok uygunlar.
· Titan Mutator: Bu mutatör oyuncuyu korkulan, yaklaşık 5 m. boyunda olan ve aynı zamanda oyundaki tüm powerup'lardan yayarlanabilen Titan'a dönüştürüyor. Diğer taraftan bu özellik oyuncuyu 10 m. boyundaki tahrip şeytanı olan ve düşmanlarınıza ölümcül vuruşlar yapmanızı sağlayan Behemoth’a da dönüştürebiliyor.
· Yeni karakterler: Nova ve Kana, multiplayer savaşlarda oynanabilen iki yeni karakter olarak yer alıyor.
· PS3 tropyh desteği.
· Entegre mod tarayıcısı.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.