üye alımlarında yaş sınırlandırılması gelmeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
Merhaba,
Bu Konu Çok Büyüyecek gibi :) Dostlar, Bu tür konular açmaktansa Bilişime dair, hayata dair, Görüşlerinizi vb. Konular açsanız daha iyi olur ve Destek olmuş olursunuz. Forumun Anladığım kadarı ile %60 +18 yaşının üstünde, Bence konuları kişiselleştirmeyin ve forumu daha da ileriye götürmeye yardımcı olalım, Bizden sonraki nesillere faydalı bilgiler Bırakalım. Misyondan Mantaliteden kastımız budur.

'Laymen

Katılımcı Üye
11 Tem 2021
596
397
Black Earth
Merhaba,
Bu Konu Çok Büyüyecek gibi :) Dostlar, Bu tür konular açmaktansa Bilişime dair, hayata dair, Görüşlerinizi vb. Konular açsanız daha iyi olur ve Destek olmuş olursunuz. Forumun Anladığım kadarı ile %60 +18 yaşının üstünde, Bence konuları kişiselleştirmeyin ve forumu daha da ileriye götürmeye yardımcı olalım, Bizden sonraki nesillere faydalı bilgiler Bırakalım. Misyondan Mantaliteden kastımız budur.
++

нydrαтнαlleѕ

İSTİHBARAT!
8 Ocak 2017
3,210
1,454
hayırdır 12 yaşındakiler olamıyor mu bu bir
iki öyle etiketlemişsin büyük onun bildirimi bana gelmedi
üç evet aynen bende yöneticileri uyardım ama dinlemediler
dört bu konuyu açmak zaten ayrı bir sıkıntıydı herkesin yazabilmesi ayrı bir sıkıntı
beş helallik istedim ve özür diledim
altı daha önce zaten seninle yaşamış olduğumuz kötü olaydan bunu bana dediğini düşünüyorum ben artık fazlasıyla mücadele ettim ve direndim birdahakine yazmayacağım bunları kendinize söyleyin hep şimdi ben birşey desem yine nefsiniz üstün çıkıp sizi altüst edecek ve yine zorunuza gidip bana ters cevap vericeksiniz içimdeki kin artık beni adeta sarmalamış durumda BANA ARTIK İÇİMDEKİ KİN'İ BİRAZ DA OLSA AZALTACAK ŞEYLER YAZIN
Bu tavrın ile konuşmaya devam edersen uyarı ile kalmam.

Öncelikle
hayırdır 12 yaşındakiler olamıyor mu bu bir
13 yaşından veya ülkenizdeki geçerli olan yaş sınırından küçük çocuklar için bir Google Hesabı oluşturabilir ve hesabı Family Link aracılığıyla yönetebilirsiniz. Google Hesapları ile çocuklar Arama, Chrome ve Gmail gibi Google ürünlerine erişebilir.
Aynı şekilde bu standartlar forumumuzda da geçerli.

üç evet aynen bende yöneticileri uyardım ama dinlemediler
Bu tavırla uyarılarının bir anlamı yok. Ciddiye almak yerine kendini değersizleştiriyorsun. Buradaki yöneticiler bu tavırlarını çekmek zorunda değil.

dört bu konuyu açmak zaten ayrı bir sıkıntıydı herkesin yazabilmesi ayrı bir sıkıntı
Forum Hakkında bölümü, kullanıcıların forum hakkında "üyelerin üslubunca öneri ve fikir belirttiği yerdir. Sıkıntı yorum yaparken gereksiz yükselmeniz ve flood şekilde post atmanız.

içimdeki kin artık beni adeta sarmalamış durumda BANA ARTIK İÇİMDEKİ KİN'İ BİRAZ DA OLSA AZALTACAK ŞEYLER YAZIN
Kinin böyle devam edebilir veya kinini burada dindirebilirsin gram ilgilenmiyorum ama kinin düşüncenin önüne geçip attığın postlara etki ederse banlanır ve kinin ile baş başa kalırsın.

Son olarak senin ile olan sorunumu hatırlamıyorum. Konu uzamaması adına kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.