Uzaktan menzil dışı modem saldırısı

JİTEM

Uzman üye
31 May 2020
1,592
382
KATO DAĞI
DoS DDoS Saldırıları bu tarz şeyler için birebir ama yapmamanızı tavsiye ederim çünkü kendisi bir türk vatandaşı eğer merak edip servis sağlayıcısını arar ise düşükte olsa ögrenme ihtimalleri var diye biliyorum.

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,620
904
ZYZZ
cmd yi acin ve *ipconfig* yazin
İstenilen durum bu değil.
Üye bizden public ip adresini istemiş. CMD ifconfig yoluyla ulaşılan ipv4 adresi gizlenilmesi gerekmeyen bir ip adresi.
Google'a what is my ip yazın, ilk çıkan web sitesinden gizlenilmesi gereken ip adresi ordadır.

Aynı binada oturduğunuz kişilerin ağlarının bilgilerini öğrenmek, onlara bağlanmak vb. bunlar için wifi kartları, wifi adaptörleri gerekir. Monitör mod destekli tp link herhangi bir wifi adaptörü olabilir.

25 Tem 2021
136
30
404 not found
ben vpn ile saldırırdım ama ssl olmayan çünkü zaten o insanların hepsi modeme yönelecek ama yapma öyle bir şey çünkü yasak dava yeme ihtimalin de var yapılacaklardan ben ve tht sorumlu değiliz sadece bilgi amaçlı söyluyoruz yapmanızı tavsiye etmeyiz

Wracker

Üye
18 Haz 2021
231
50
New York
İstenilen durum bu değil.
Üye bizden public ip adresini istemiş. CMD ifconfig yoluyla ulaşılan ipv4 adresi gizlenilmesi gerekmeyen bir ip adresi.
Google'a what is my ip yazın, ilk çıkan web sitesinden gizlenilmesi gereken ip adresi ordadır.

Aynı binada oturduğunuz kişilerin ağlarının bilgilerini öğrenmek, onlara bağlanmak vb. bunlar için wifi kartları, wifi adaptörleri gerekir. Monitör mod destekli tp link herhangi bir wifi adaptörü olabilir.
ayn, birde seyi sorcam dediginiz gibi googla ip adresim diyince benim pc minki cikio fakat oda modeminmi olmus oluo yoksa modemin ayri mi ve modeminkine nasil ulasabilirim ve ben laptop kullaniyorum aglar goruyorum yani bunun icin yinede bana wifi adaptor veya karti lazimmidir sizce
TESEKKURLER

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.