▶️Uzaylılar ve Insanlar ⭕

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Dikkat Böyle olaylardan etkilenen insanlar okumasin.

Arkadaslar uzaylılar hakkında günümuzde bir cok bilgi bulunmakta ama tamamiyle kesin bir bilgi yok diyebiliriz. (Ben uzaylılara inanmiyorum diyenler şuan konudan çıkabilir. Bu kişiler koskaca evrende yanlız oldugumuzu düşünen kişilerdir. O yüzden konuyu okumalarina gerek yoktur.) Amerikanin (herseyin başi :D ) 1990 yıllarında uzaylılarla anlaşma yaptığı ve hatta daha oncesinde uzaylilarin bizi dışardan gözlemdikleri teorimleri vardir.

Başka bir teoride şöyledir insanliktan önce dünyada uzayalılar yasmaktaydı bu varlıklar bizden daha zeki ve daha gelismis varliklardı. Bu teorimi savunan kişiler yer altında çıkan dev insanların fosillerini örnek göstermekte (suan fotorafini bulamadim ama bulursam eklerim) bir zaman sonra kendi DNA larini kodlayip degistirerek insan isminde kendi DNA larindan olusan farkli bir irk yarattilar. (Evet o irk biziz) ve onlar iclerinde çıkan savastan dolayin dünyayi terk ettiler.

Gelelim uzaylılarin sözde amerika ile yaptıkları anlaşmaya
Bizim yerimize karar alan sözde amerika ve dünyayi yöneten baş kesimin aldigı kararla uzaylilara dunyadan belirli elementler verdik ve bizleri istedikleri zaman inceleme (kaçirma olaylari) izni verdik onun karsiliginda ise bize teknoloji verdiler.

Arkadaşkar bu konum bu kadar biraz aceleye geldi ama bir dahaki konumda insan kacirma olaylarini ve uzaylilarla yapilan anlasmalari daha detayli sekilde anlatmaya calisacagim umarim yapabilirim iyi günler.

Son düzenleme:

Sessizer

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
867
0
000004
Hocam yavas karanlık oda ne yapıyosunuz :D

Hocam az korkalım güzel birseyler paylaşın bekliyoruz :)

Son düzenleme:

AFYDTG

Katılımcı Üye
15 Ocak 2018
327
0
Gezegen dışı
Rootcmd Kardeşim yanlız DNA larını kodlayarak bir ırk ürettiler demişsin.. O ırk da bizmişiz. Müslümanmısın bilmiyorum ama bizi Allah yarattı :D Uzaylılar değil A:SD.As.d

Son düzenleme:

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Eline sağlık şu en alttaki fotoyu keşke koymasaydın kalpten gittim

Koyduk artik :D

Rootcmd Kardeşim yanlız DNA larını kodlayarak bir ırk ürettiler demişsin.. O ırk da bizmişiz. Müslümanmısın bilmiyorum ama bizi Allah yarattı :D Uzaylılar değil A:SD.As.d

Yok ben şükür muslumanım, ama konuda da belirttim bu teoriyi savunan kisiler böyle diyor. Yani bizim dinimize göre bu olamaz. Ama o insalar inaniyor en azından boyle birsey oldugunu bilin istedim. Bilgi ögrenmenin müslumanlikla alasi yok sanırim :)

Hocam yavas karanlık oda ne yapıyosunuz :D

Hocam az korkalım güzel birseyler paylaşın bekliyoruz :)

Benim odamda karanlık :) korkun ama korkuya bagimli kalmayın korku sizi esir almasin.

Son düzenleme:

AFYDTG

Katılımcı Üye
15 Ocak 2018
327
0
Gezegen dışı
Koyduk artik :D

Yok ben şükür muslumanım, ama konuda da belirttim bu teoriyi savunan kisiler böyle diyor. Yani bizim dinimize göre bu olamaz. Ama o insalar inaniyor en azından boyle birsey oldugunu bilin istedim. Bilgi ögrenmenin müslumanlikla alasi yok sanırim :)

Benim odamda karanlık :) korkun ama cok bagli kalmayin.

Anladım hocam :D

Mr legend hacke

Yeni üye
16 Mar 2018
21
0
Arkadaşlar bende bunu araştırmış insanım hatta arkadaştan daha fazla bilgi sahibiyim 51.bolge belgeseli izleyebilirsiniz heyecanlı bir belgesel onun dışında apollo 11 aya gittiginde astronotlar uzaylı cesetleri görmüş diye çok iddia var

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Keşke konuyu biraz daha açsaydın. Sadece fotoğraf ve 1-2 yazı var.

Gayet haklısiniz bir dahaki konuda umarim daha guzel olacak

Arkadaşlar bende bunu araştırmış insanım hatta arkadaştan daha fazla bilgi sahibiyim 51.bolge belgeseli izleyebilirsiniz heyecanlı bir belgesel onun dışında apollo 11 aya gittiginde astronotlar uzaylı cesetleri görmüş diye çok iddia var

Ben kimse ile bir yarışa girmiyorum ama, ben bu konuda daha fazla bilgi sahibiyim diyorsun madem daha fazla bilgi sahibisin aç konunu göster, bilgini kendine sakalama. Ve benim neyi ne kadar bildigimi nerden biliyorsun gercekten hayret.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.