Uzun sure sonra tekrardan merhabalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RULLERFR

Üye
15 Ocak 2019
207
6
SELAMIN ALEYKUM THT AİLEM UZUN ZAMANDIR SAGLIK PROBLEMLERI NEDENI ILE GİREMEDİM ANCAK TEKRAR ARANIZDAYIM ÖNCELİK OLARAK ÖNCEKİ YAYINLADIGIM KONULARI BAŞTAN KONTROL EDICEM FİXLENDIYSE GÜNCELLEME YAPACAGIM ANDROİD ÜZERİNDEN İLERLEDİĞİM İÇİN ANDROİD İLE ALAKALI PROBLEMİ OLAN VEYA İSTENİLEN BİR KONU VARSA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞACAĞIM

METE _HAN

Katılımcı Üye
16 Eyl 2021
895
565
root💀kali
SELAMIN ALEYKUM THT AİLEM UZUN ZAMANDIR SAGLIK PROBLEMLERI NEDENI ILE GİREMEDİM ANCAK TEKRAR ARANIZDAYIM ÖNCELİK OLARAK ÖNCEKİ YAYINLADIGIM KONULARI BAŞTAN KONTROL EDICEM FİXLENDIYSE GÜNCELLEME YAPACAGIM ANDROİD ÜZERİNDEN İLERLEDİĞİM İÇİN ANDROİD İLE ALAKALI PROBLEMİ OLAN VEYA İSTENİLEN BİR KONU VARSA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞACAĞIM
Aramızda Olman Çok güzel dostum

Crosslightxp

Katılımcı Üye
26 Eyl 2021
590
221
19
Fransa
Tekrardan hoşgeldiniz

TOZQOPARAN

Uzman üye
3 Nis 2021
1,258
678
Eski Anka Underground Tim
Hoşgeldin be devrem, özledik senii.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.