Uzunluk ve genislik verme photoshop (soru)

Tdark

Katılımcı Üye
9 Ağu 2019
411
23
Tshirtteki mockup'ıÖn baskı alan

30cm genişlik

30cm uzunlukBu boyutlarda nasıl ayarlayabilirim
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

'BE͏D͏E͏L͏

Deneyimli Grafiker
15 Şub 2016
2,175
1,065
Merhaba,
Sorunuzu biraz daha açık dille anlatır mısınız ? Ve yüklemiş olduğunuz resim gözükmemekte.
 

'BE͏D͏E͏L͏

Deneyimli Grafiker
15 Şub 2016
2,175
1,065
Sorunuzu anlamış değilim ancak, 30x30cm bir çalışma alanı oluşturarak düzenlemeyi yapabilirsiniz.
 

Rapture

Kıdemli Grafiker
16 Eyl 2018
3,589
1,432
Black Sheep
tshirtte duran mockup 30cm 30cm olarak ayarlamak istiyorum tshirtte öyle dursun çalışma alanını 30cm 30cm yapsam bille tshirtte aynı duruyor
T shirtteki mockup akıllı nesne olur zaten, küçültme için akıllı nesnenin içine girip ctrl t atabilirsiniz her şeye. Sorunu tam anlayamadım.
 

Tdark

Katılımcı Üye
9 Ağu 2019
411
23
Pikselden bahsediyorsunuz sanırım. Proje içinde yapmak istiyorsanız ctrl + r yapıp cetveli açın yukarıda ve sağda cetvel çıkacak sağ tıklayıp pikseli santimetreye çevirebilirsiniz.
cm döndü evet, tshirte göre nasıl ayarlicam boyutu
 

Ertugrul'

Grafiker
22 Mar 2023
1,281
1,093
Photoshop 🔥
İnternet üzerinden siyah T-shirt görseli alın bu yazının bulunduğu akıllı nesneye Double Clixk yapıp yazıyı açın sonra o yazıyı almış olduğunuz düz T-shirtin üstüne koyun. CTRL + T tuşlarına basıp eşitsel boyut ayarlama kısmını açmış olucaksınız sonrasında ise sağ, sol , v.s köşelerden SHİFT tuşu ile basılı tutarak istediğiniz şekle geitirin. Zaten boyutlarken nasıl birşey olduğunu fark ediceksiniz. İstediğini boyuta getirdikten sonra direk yapıştırın t-shirte. Eğer çok yapay duruyorsa karıştırma seçenekleri ile yazıyı t-shirte karıştırın bu şekilde güzek bir sonuç alabilirsiniz.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.