Vakıfbank parama el koydu!

bahtsızbedevii

Yeni üye
22 Eyl 2021
2
0
24
Ziraat Bankası kartımla VakıfBank ATM'sine bir miktar para yatırdım ancak ATM parama el koydu. Önce Vakıfbankı aradım ziraatı ara dediler, aradım Ziraat şubesine git dediler. Bunun üzerine Ziraat şubesine giderek durumu anlattım ve VakıfBank'a durumu bildirdiklerini ve şikayetin oluşturulduğunu, gerisi iki banka arası yazışma olacağını söylediler. Bu durumu bilen, yaşayan arkadaşlar ortalama olarak ne kadar sürede sonuçlanacak söyleyebilir mi, eksiksiz alabilecek miyim para mı?

Çözüm
Merhabalar,

muhtemelen bir kaç iş günü içerisinde paranız elinize geçicektir. Eğer bir sorun vb olursa bankayı arıyarak detaylı bilgi sahibi olabillirsiniz.
İyi günler dilerim.

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
22
Kafkasya
Ziraat Bankası kartımla VakıfBank ATM'sine bir miktar para yatırdım ancak ATM parama el koydu. Önce Vakıfbankı aradım ziraatı ara dediler, aradım Ziraat şubesine git dediler. Bunun üzerine Ziraat şubesine giderek durumu anlattım ve VakıfBank'a durumu bildirdiklerini ve şikayetin oluşturulduğunu, gerisi iki banka arası yazışma olacağını söylediler. Bu durumu bilen, yaşayan arkadaşlar ortalama olarak ne kadar sürede sonuçlanacak söyleyebilir mi, eksiksiz alabilecek miyim para mı?
Merhabalar,

Bu sorunu birkaç kez yaşadım. Durumu zaten ilgili yerlere bildirmişsin. ATM içerisinde ki para sayılır ve hesabınıza otomatik olarak yatar en fazla 1 hafta sürer. Hesabınızı sık sık kontrol etmeniz gerekir bu süreçte.

İyi Forumlar

CEPATR

Katılımcı Üye
Atm paranızı yuttu ise;
Hangi bankanın atm se ise oraya gidip olayı anlatmanız lazım onlar da zaten kamera kayıtlarına ve içeride ki para durumuna göre araştırırlar ve sana geri dönüş yaparlar.

İYİ FORUMLAR.

ya1Mnm.png

🅼 🆁 🆇

Uzman üye
26 Haz 2021
1,414
1,897
Bir Yerler
Merhaba,

Bu Benimde Başıma Gelmişti Muhtemelen Güvenlik Sebebiyle Yutmuştur Farklı Bankanın Kartıyla Farklı Bankanın ATM'sinden Çekmenden Dolayı Karşılıklı Size Bankaları Aratıyorlar Durumu İnceliyorlar Eğer O Kartın Size Ait Olduğu Doğrulanırsa Paranıza Erişebiliyorsunuz Ve Size Yeni Bir Kart Yolluyorlar Bununda Gelme Süresi 20 Güne Kadar Sürebilir

İyi Forumlar 🙂

19 May 2020
238
84
vakıf bank atmde para yatırırken benimde parama el koydu, 1 hafta sürdü geri almam. o gün bugündür vakıfbankla işlem yapmıyorum. yatırmaya çalıştığım para kağıt olarak bir miktar kabarıktı benim sorun ondan kaynaklandı sanırım.

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,983
1,078
Kayseri
Merhabalar,

muhtemelen bir kaç iş günü içerisinde paranız elinize geçicektir. Eğer bir sorun vb olursa bankayı arıyarak detaylı bilgi sahibi olabillirsiniz.
İyi günler dilerim.

Çözüm

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,091
1,608
-Türkistan-
Merhaba değerli üye,

Vakıfbank a durumu izah ettiğinde atm nin günlük veya haftalık para giriş ve çıkışlarına bakılır. Eğer orada olmasindan gereken fazla para mevcut olursa o sizin yatırmış olduğunuz paradır.Onun dışında atm nin mevcut kamera kayıtlarına bakılarak hangi saatlerde işlem yaptığın tespit edilebilir.

Eğer vakifbank bu işlemlerin takibinin yapılmasını istemiyor ise cimere şikayet etmenizde fayda var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.