Valorant Ekibi Delipop Kaplamalarının Nasıl Yapıldığını Anlattı

'Leroy

Kıdemli Üye
30 Tem 2016
2,610
6
Rivia
Valorant ekibinin Kıdemli Silah Tasarımcısı Chris Stone ve Kıdemli Konsept Çizeri Sean Bingham Delipop kaplamalarının bir yanlış anlaşılma sonucunda ortaya çıktığını söyleyerek geliştirme sürecine ışık tuttular. Cyber punk temasının başarılı esintilerini taşıyan Delipop serisi oluşturulurken geliştiriciler Ghost in the Shell, Love Death and Robots ve Deus Ex gibi başarılı serilerden de ilham aldıklarını belirtmiş durumdalar. Bu da biz oyunculara sevdiğimiz kaplamanın ortaya çıkış süreci hakkında önemli bilgiler sunuyor.

fTRa9G.jpg


Kaplama serisini ”cesur, renkli, eğlenceli ve çarpıcı” olarak tanımlayan geliştiriciler bu temanın bir yanlış anlaşılma sonucunda ortaya çıkmış bile olsa oyun ile oldukça uyum içerisinde olduğunu da sözlerine ekliyorlar.


Kaynak
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.