VALORANT First Strike Geliyor

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
GyUig8.gif


Bugün, ilk büyük çaplı VALORANT espor turnuvası First Strike'ı (İlk Saldırı) duyurmanın heyecanını yaşıyoruz. Etkinlik, oyunun ilk bölgesel şampiyonlarını taçlandırırken, oyunculara ve takımlara üstün başarı göstermeye dayalı elemelerde hünerlerini sergileyerek aralık ayında her bölge için düzenlenecek finallere çıkma imkânı tanıyacak.


https://youtu.be/kOQ9ndfircA

VALORANT son derece rekabetçi bir oyun; bu nedenle espor, oyunculara sunmak istediğimiz deneyim için en önemli uzantılardan birini oluşturuyor. First Strike, bizzat Riot Games tarafından düzenlenen ilk turnuva ve katılımcıların bölgelerinde kendilerini göstermeleri için önemli bir adım olacak. Biz geleceğe yönelik planlar yapmaya devam ederken, yaklaşımımız ağırlıklı olarak bu yılın başlarında paylaşılan temel ilkeler tarafından yönlendirilmeye devam edecek.

First Strike'ta mücadele etmeye hevesli olan oyuncular takımlarını kurarak birlikte alıştırma yapmaya bir an önce başlamalı. Bölgelere özel elemeler ekim ayının ikinci yarısında başlayacak. Önümüzdeki haftalarda kurallar, politikalar ve katılım şartlarıyla ilgili ayrıntıları paylaşacağız. Bu etkinlik, 3-6 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek finallerle son bulacak. Ölümsüzlük 1 kademesine ulaşmış, on altı yaşında veya daha büyük oyuncular genel itibarıyla elemelerde yarışmaya uygun olacak; ancak yine de yayınlandıktan sonra tüm kuralları ve politikayı kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. First Strike; Kuzey Amerika, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Türkiye, Asya, Okyanusya, Brezilya ve Orta Doğu'da gerçekleşecek çok sayıda bölgesel finalden oluşacak.

Oyunun çıkışından beri VALORANT esporunun geleceğiyle ilgili beklentilerinize ve hayallerinize kulak verdik. Hem Ignition Series hem de düzenlenen küçük çaplı yüzlerce turnuva sırasında turnuva organizatörleri ve taraftarlardan çok değerli bilgiler edindik ve bu bilgileri First Strike'la ilgili planlarımıza dahil ettik. Rekabetin bütünlüğü önceliğimiz. Geçtiğimiz altı ay boyunca, herhangi bir şüpheli davranışı belirlemek, incelemek ve davranışa karşılık vermek için VALORANT Hile Koruması Ekibi'yle dirsek temasında olduk. Eleme ve final sürecinde işbirliğimizi sürdüreceğiz. Ayrıca VALORANT'a en uygun olan ve taraftar deneyimini iyileştiren formatları, karşılaşma temposunu ve etkinlik programını değerlendirdik. Nihayetinde, talep ettiğiniz gözlemci özelliklerinin çoğunu öncelikli olarak ele aldık ve bunlardan bazılarını oyuna ekledik bile. Birkaç tanesi de yolda. Desteğiniz ve hevesiniz VALORANT'ın günümüzün en hızlı büyüyen esporu olmasına ön ayak oldu. Espor alanında gelişmemiz için geribildirimleriniz hâlâ hayati önem taşıyor.


7z0AWK.png


"*"
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.