Valorant Omen Wallpaper Art

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,081
67
D:/Adobe
paxx68q.png
 

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,081
67
D:/Adobe
valorant güzel bi oyun mu çok reklamlarını gördüm güzelse bende indirip oyniyim bu arada tasarım güzel olmuş eline sağlık
Oyunun güzel olup olmadığı kişinin kendi kararıdır. Diğer fps oyunlarından ayıran özellikler var, doğal olarak farklı bi yapıya sahip. İndirip dene, arkadaş grubun varsa daha eğlenceli olur.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.