Valorant Rehberi | Valorant Nedir ?

BraveHero

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
656
15
Pide Center

Herkese tekrardan merhaba bugün sizlere son zamanlarda ünlü olan valorant oyunu hakkında bir kaç konu anlatacağım bu konular en çok sorulan sorulardan oluşturulmuştur.


0RWn4Y.gif


1) Valorant Nedir ?
Öncelikle Valorant'ın nasıl bir oyun olduğunu anlatacağım. Oyunu kabaca şu şekilde özetlemek mümkün: %90 Counter-Strike , %10 Overwatch. Beş kişilik iki takımın karşı karşıya geldiği maçlarda bir taraf savunma, diğer taraf saldırı rolünde bulunuyor.
İki devrede toplamda 25 tur üzerinden oynanan ve 13 tur kazananın zafere ulaştığı maçlar 30 saniyelik satın alma süreciyle başlamakta. Silah, zırh ve yetenek satın aldıktan sonra saldıran ekip "Spike" adlı cihazı hedef noktaya götürmeye, savunan taraf ta onları engellemeye çalışıyor. Maç özelliği ve genel oyun mekanikleri açısından ağırlıklı olarak Counter-Strike'a benzeyen oyuna Overwatch özelliği katan ise farklı özelliklere sahip karakterler.

hqMV5k.png

2) Drop Key Nasıl Alınır / Düşürülür ?
- Olması Gerekenler -
- Riot Games Hesabı
- Twitch Hesabı

1) Riot Games hesabını Twitch hesabına bağla.
2) Valorant yayınlarını izle. (Dropların aktif olduğu herhangi bir yayın)

- İşte birkaç yayıncı ;

- Mithrain
- Wtcn
- Alptv
- 10000days
- Berkriptepe
- Tecone
- Unlostv
- Videoyun
- Leylunehar
- Feitv
- Alperbicen
- Jahrein

wm1tx5.jpg


3) İndir ve Oyna (Kurulumdan sonra anti-hile programı olan Riot Vanguard'ı kurmak için bilgisayarını yeniden başlatman gerekli)

MA4hy7.jpg
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.