Valorant Scam Script Dahada Gelişti Çok Gerçekçi

Scret3HD

Yeni üye
3 Nis 2023
10
1
Merhaba Yeniden Bir Valorant Scam Scriptiyle Geldim Bu Sefer Fotoda Koyucam Daha Gerçekçi Ve Log Eklemedim Siz Ekleyebilirsiniz

WPTXUFJl.png

MediaFire Linki:

VirusTotal:

Moderatör tarafında düzenlendi:

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,733
1,075
Evren
Merhaba Yeniden Bir Valorant Scam Scriptiyle Geldim Bu Sefer Fotoda Koyucam Daha Gerçekçi Ve Log Eklemedim Siz Ekleyebilirsiniz

WPTXUFJl.png

MediaFire Linki:

VirusTotal:

Destek İçin:Scret3HD#0001
Vitamin kardeşim rar dosyasını niye taratiyosun.Çöp

'Alp Er Tunga

TSK 🇹🇷
14 May 2022
99
95
underground
Moderatörler'in bu arkadaşa güzel bir uğurlama yapması lazım. Paylaştığı bütün Scriptler loglu, VT'ye dosyayı değil, linki taratmasından bahsetmiyorum bile...

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
763
319
23
Kaynak kodlarına bizzat baktım, bir sorun gözükmüyor. Fake sc-e kendi bilgilerinizi girerseniz ne beklerseniz sonuçta burası da bir hack forumu değil mi

'RDX

Üye
3 Ocak 2023
173
138
Kardeşim bilip bilmeden her şeye atlamadım indirdim sadece açmadım bile.
Valorant diğer oyunlar gibi oyuna inject edilen dosyaları taramaz siz valorantı kurduğunuzda valorant bilgisayarınızda gerçek zamanlı tarama yapar sürekli anti cheat bir bulgu bulursa otomatik olarak banlar açıp açmaman bir şey değil daha açmadan bilgisayarın taranır sonuç temizse oyuna geçersin değilse böyle banlanırsın

Y4B4NC1

Katılımcı Üye
6 Ara 2022
450
210
Kaynak kodlarına bizzat baktım, bir sorun gözükmüyor. Fake sc-e kendi bilgilerinizi girerseniz ne beklerseniz sonuçta burası da bir hack forumu değil mi
Kendi bilgimi girmem söz konusu değil bilip bilmeden yorum yapma. Yetkiliyim diye sabırlı olmaya çalışıyorum zaten yoksa bu arkadaş şuan yoktu burda...

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
763
319
23
Kendi bilgimi girmem söz konusu değil bilip bilmeden yorum yapma. Yetkiliyim diye sabırlı olmaya çalışıyorum zaten yoksa bu arkadaş şuan yoktu burda...
yetkilisin diye nasıl yorum yapacağımı sorgulayamazsın hesabının ban yemesini neyle bağdaştırıcaktım bununla sorgulamak istersen sırf bunun için ban yemeye razıyım

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
763
319
23
yorumunu sorguladığım yok üstte yazdığım yorumu okumadan yorum yapıyosun buda yanlış yorum yapmana sebep oluyor diyorum.
ancak tek aklıma gelen o oldu sorunun ne olduğu öyle gözüküyordu. sorun nedir burda sc gayet temiz duruyor, sc yüzünden mi valorant ban verdi?

Ɲémesis

Yazılım Ekibi Lider Yardımcısı
17 Haz 2022
957
1,555
Panama
Kaynak kodlarına baktım normal html ve css dosyaları var, herhangi bir virüsle ilgili bir yer göremedim, virüslü olduğunu nerden anladınız ?

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
Moderatörler'in bu arkadaşa güzel bir uğurlama yapması lazım. Paylaştığı bütün Scriptler loglu, VT'ye dosyayı değil, linki taratmasından bahsetmiyorum bile...
Kodu incelerken fark ettim ki, HTML ve CSS açısından oldukça temiz bir kod yazılmış. Log hakkında herhangi bir satır bulunmuyor.
https://www.hizliresim.com/3z2t77d Bir şey demiyorum tehdit savurmak istemiyorum artık aklına ne gelirse dostum.
Yasaklanma sebebinizin başka bir nedenden kaynaklanıyor olabileceği ihtimali var mı? Çünkü bu dosyalar, yasaklanmak için gerekli kriterlerlere sahip değiller.

Son düzenleme:

codinger06

Üye
1 Mar 2023
161
136
127.0.0.1
Bu sadece tasarımdan ibaret olan bir şey javascript bile yok ben anlamadım Valorant nasıl neyle hangi olguyla ban atıyor? Daha önce Valorant oynamadım fakat dosyalar sadece tasarımdan ibaret nasıl banlatabileceğini anlayamadım.

Scret3HD

Yeni üye
3 Nis 2023
10
1
yorumunu sorguladığım yok üstte yazdığım yorumu okumadan yorum yapıyosun buda yanlış yorum yapmana sebep oluyor diyorum.
dostum biraz araştırma yaptım ve çoğu kişi böyle bir program kullanmadıkları halde bandıklarını söylüyor ticket açıp çoğu kişi hesabını geri almış sende dene bence

Ve cidden beni suçlamanız kalbimi çok kırdı 2 script paylaştım bu işlerde yeniyim ve paylaşmak istedim belki birinin işine yarar geliştirir diye log bile eklememiştim sadece style.css index.html den oluşuyor

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
763
319
23
Kodu incelerken fark ettim ki, HTML ve CSS açısından oldukça temiz bir kod yazılmış. Log hakkında herhangi bir satır bulunmuyor.

Yasaklanma sebebinizin başka bir nedenden kaynaklanıyor olabileceği ihtimali var mı? Çünkü bu dosyalar, yasaklanmak için gerekli kriterlerlere sahip değiller.
Durumu özetlediğin için sağol daha iyi kurtaramazdım

Ve cidden beni suçlamanız kalbimi çok kırdı 2 script paylaştım bu işlerde yeniyim ve paylaşmak istedim belki birinin işine yarar geliştirir diye log bile eklememiştim sadece style.css index.html den oluşuyor
içeriğe baktım tertemiz rahat ol senin bir suçun yok

Adawe3401

Yeni üye
19 Haz 2023
2
0

WPTXUFJl.png

MediaFire Linki:

VirusTotal:
üstada nasıl log ekleyebilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.