VALORANT'ın Hesap Seviyesi Sistemi

Eronmay

Moderasyon Tim Lider Yardımcısı
18 Tem 2016
4,206
817
HESAP SEVİYESİ NEDİR?
Oyunu ister bir saat oynayıp kapatın ister tüm gün oynayın, VALORANT'ta her insana nazaran çeşitli ödüllendirme yöntemleri var. Fakat dereceli oyunlar haricinde da oyuna gösterdiğiniz bağlılığı ve harcadığınız vakti layığıyla ödüllendirebileceğimiz bir sistem eksikti. Hesap seviyesi bunu görmemizi ve ödüllendirmemizi sağlayacak.

Bu, hesabınız için tasarlanan uzun vadeli bir sistem ve oyun içi oyuncu kartının çerçevesinde bulunabilir. Çerçeve her 20 hesap seviyesinde bir değişecek. Böylece, ancak Spike'a Hücum'da oynuyor olsanız bile oyunda ne kadar zaman harcadığınızı görmenizi ve göstermenizi sağlayacak.

accountleveling_borders.png


SEVİYEMİ NASIL YÜKSELTECEĞİM?
Hesabınızın seviyesini yükseltmek için hesap puanı toplamanız gerekiyor.

Karşılaşma oynayarak hesap puanı kazanabilirsiniz.
Karşılaşma başına kazanacağınız hesap puanı miktarı süreye ve karşılaşmanın kararına bağlı.
Ayrıca, günün ilk galibiyetinden de bonus hesap puanı kazanacaksınız.
Hesap puanı sadece hesap seviyenizi ilerletecek. Yani Savaş Bileti ve ajan kontratlarını ilerletmeyecek.

Karşılaşmanın sonunda kazanmış olduğunuz hesap puanları hesap seviyenizi ilerletecek. Sonra bu biriken puanlar oyuncu kartınızda gelişen bir hesap seviyesi çerçevesi olarak görünecek.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.