🌍Varlıklarla Yaptığım Kısa sohbet 2 🌐

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Benim kendi istediğim ile farklı bir boyutta başlayan konuşma.

Ben= niye burda yaşıyorsunuz ?

Onlar= burası bizim frekansımıza en uygun alan daha farklı alanlarda mevcut ama bu alan en uygun olani. Sen buraya nasil girdin ? (Kızgın ve sert bir ifade)

Ben= (bu soruya cevap vermedim) bana küresel balıkları gösterirmisin ?

Onlar= orayı gösterebilmem için bana birşey vermelisin.

Ben= (bu varlıkların hepsi üçkagitci inanmicaksin, akakta uyuturlar.) Sana verecek birseyim yok.

Onlar= (benim anlamadigim dilde bir ses cikartti)

Ben 1 kisi ile konusurken 21 kisi oldular.

Onlar= burada ne işin var ? Buraya nasil geldin ?

Ben= bu sorulara cevap vermeyecegim benim buraya nasil geldigimi hepiniz cok iyi biliyorsunuz burda bir savas cıkarsa sonucunu hepimiz biliyoruz.

Onlar= savalar baslamadan kaybedilmez

Ben= siz bu savasa baslamadan kaybettiniz.

Onlar= (daha cok kisi oldular sayilarini artik bilmiyordum cok fazlalardi)

Bir savas olmamasi icin orayi terk ettim. Ama benim izimden geldiler. Sonrasında gecis kapisindan yuksek frekansli bir boyuta gectim onlarin frekansi yetmedigi icin gelemediler malesef :D (ben bunlari kafamdan mi uyduruyorum, sizofrenmiyim yoksa bunlarin hepsi gercek mi ?) Iyi forumlar

Varliklarla sohbet 1 i profilimde paylasiyorum isteyen ordan okusun.

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Hocam bunlar normal bir dildemi konuşuyolar yoksa arada farklı dillerle kaynaştırıyolarmı garip birazcık yani mesala garip ses neydi neye benziyordu

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Varlıkları bana betimler misin ?

18.000 den fazla varlik var bu 18.000 varlik turunden sadece 1 tanesi benim konustugum.

Nasıl yapıyorsun knk bende yapmak isterim :D

Bunu yapmak icin bagzi ritueller var onlari yapiyorum tabi ondan once almis olman gereken 3-4 tane ders var. Derslerin sinavlarini basari ile gecersen sende yapabilirsin. :)

Hocam bunlar normal bir dildemi konuşuyolar yoksa arada farklı dillerle kaynaştırıyolarmı garip birazcık yani mesala garip ses neydi neye benziyordu

Varlıklarin senin gibi bir beyni olmadigi icin kelimeleri, cumleleri senin kelime haznenden kullanarak yaparlar.
Kendi dilleri farkli, o cıkarttıklari sesi tarif edemem ama yazayim zzzzzbbbbaafafaffffffqqq seklinde degisik bir sesti

CH4M3 senin diger konudaki sorun "Yaptıklarınızı delillerle (gizli kamera vs.) güçlendirirseniz çok daha iyi olacağını düşünüyorum."

Konustugum seyleri veya gittigim yerleri cekebilecek bir kamera yok aslında her kamera ceker ama insanlar onu goremez (istisnalar haric) benim cakaralar konumda bahsettigim ajna cakrasinin enerjisi yuksek olan kisi varliklari gorebilir boylece kameraya cekilmis bir varligida rahatlikla gorebilir ki kameraya cekmeye gerek yoktur.

Dudu Peri

Uzman üye
9 Ara 2017
1,215
0
Sin.
18.000 den fazla varlik var bu 18.000 varlik turunden sadece 1 tanesi benim konustugum.

Bunu yapmak icin bagzi ritueller var onlari yapiyorum tabi ondan once almis olman gereken 3-4 tane ders var. Derslerin sinavlarini basari ile gecersen sende yapabilirsin. :)

Varlıklarin senin gibi bir beyni olmadigi icin kelimeleri, cumleleri senin kelime haznenden kullanarak yaparlar.
Kendi dilleri farkli, o cıkarttıklari sesi tarif edemem ama yazayim zzzzzbbbbaafafaffffffqqq seklinde degisik bir sesti

CH4M3 senin diger konudaki sorun "Yaptıklarınızı delillerle (gizli kamera vs.) güçlendirirseniz çok daha iyi olacağını düşünüyorum."

Konustugum seyleri veya gittigim yerleri cekebilecek bir kamera yok aslında her kamera ceker ama insanlar onu goremez (istisnalar haric) benim cakaralar konumda bahsettigim ajna cakrasinin enerjisi yuksek olan kisi varliklari gorebilir boylece kameraya cekilmis bir varligida rahatlikla gorebilir ki kameraya cekmeye gerek yoktur.

Tamam hadi yöntemi söyle xD

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
Ben kaç varlık var diye sormadım varlığı betimlemeni istedim dostum.

Betimleyemiyorsan (sallayamıyorsan) o zaman öyle de :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.