Vb.net exe üretme ve özelliklerini ayarlama

berke1999x

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
476
0
Root@Berke
arkadaşlar sorum vb.nette keyloggerler gibi butona basınca exe oluşturmak ama mesela exeyi oluşturacagımız programda checkbox olcak ona tıklayıncı exenin özelliği olcak yani msgbox cıkıcak onu yapabilirmiyiz ki yapıyorlar keyloggerlarda var rat larda var özellik ekleme.
 

Gbmdpof

Kıdemli Üye
23 Eyl 2016
2,001
11
Hazır bir şablon olur, tüm fonksiyonları içerir. Sen de bunun başındaki startUp = true, host = "x.duckdns.org" şeklindeki değişkenleri editleyip compile edersin.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.