vBulletin Lisans Nasıl Alınır?

Bedros Sanches

Emektar
5 Ocak 2006
525
14
Austin,Texas
İlk başta kurduğunuz vBulletindeki Purchase sekmesini tıklayınız...

2530.jpg

Ardından önünüze aşağıdaki gibi ekran gelelcektir...

2531.jpg

Yukarıda vBulletin ücretlerini görüyorsunuz..Oradan (Owned License) olarak seçiniz o bölüme göze 1 yazıp devam ediniz..

949.gif

Continue dedikten sonra...

2532.jpg

Select Product Options (Yani Kurulumla İlgili Olan Bilgiler Gelecektir..)

Burdan Hepsini 0 Yaparak Çıkınız Çünkü Forumunuzu kendiniz kuracaksınız...Siz kendinize göre numaralandıra bilirsiniz.

Çıkan Ekrana Tekrar Continue Diyerek Devam Ediniz..

Daha Sonrada Ödeme Yollarını Çıkıyor Karşımıza Visa-Paypal Yoluyla Yatırmanız Tercih Edilir...Her zaman internet alış verişi olarak en güveniliri Visa-Paypal'dır...

Daha Sonra Kullanıcı Adı(Customer Number Ve şifremizle)
Giriş Yapıp vbulletinizi Download ediniz daha sonrada Php&mysql Destekli hostunuza atıp kurunuz...

Moderatör tarafında düzenlendi:

mert__simpsons

Yeni üye
1 Nis 2007
4
0
Visa-Paypal Yoluyla Yatırmanız Tercih Edilir

demş arkadaş yani paralı tabiki

ben bi ara kaçak açmıştım funpic.com'dan host almıştım, 6-7 saat uğraşmıştım forumu dzenlemek için güzel olmuştu gece 1'de yattım sabah 9'da hemen kalktım tabi hevesli bi şekilde bi baktım funpic.com siteyi kapatmış.Yani kaçak olmuyo aslında var kaçak kullananlar ama benim ki 24 saat bile sürmedi.

general-team

Yeni üye
7 Tem 2007
24
1
her şey tamam aama bi hata var;

Parse error: syntax error, unexpected $end in /usr/export/www/hosting/scorpion33/Forums/includes/config.php on line 84

ekran çıkıyor ne yapmam gerekiyor
saygılar lütfen cevap bekliyorum..

SIMONDER

Yeni üye
10 Ağu 2007
37
2
Rabbim Nereyi Emrederse
Bi sorum var arkadaşlar; varsayalım ki ben bir 18- yaş grubu olarak sitemde;
vBulletin 3.6.8 Nolulu sürümünü siteme ekledim. Hani o ücretsiz sürümler varya illegal olan. Amaç elin gavuruna kazık atmak olsun. Bunlar bana ne yapabilir????
Sonuçta internet aleminde nerdeyse herkeşte bi vBulletin forumu var hepsi 160 dolar vermiş olamaz. En azından bu imkansız :) Herkeşe yetişemez :)

Dadas1

Yeni üye
12 Eyl 2006
16
0
Vbulten alımı

Merhaba arkadasllar vbulten bence şuanda vazla gerek li deyil ama ben vbulten naıl alırım diyen varsa arkadasllar vbulten 2 ye ayrılıyor bir sos su var birde normal bulten eyer icerik çok oalcak sa bence vbulten sos sundan almayı etrcih edin ve vbulten lisans lıdır hiç bir şekilde 2 ci eli olma gibi bir imkanı yoktur asla bu yalana gelmeyin BU Arada Cunki cakal piyasada çok vazla..

ErDaLiM

Yeni üye
12 Kas 2007
13
0
Bende Lİsansli Bİtane Olacak Yakinda Sİze Ucretsİz Olarak Verİrİm Sİmdİ Yuklemede Bİtİnce Lİnkİ Verİrİm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.