VBulletin XML Admin Upload

cartman

Katılımcı Üye
28 Ara 2005
932
17
zBjk
Şimdi sizlere vbullet sistemlere admin olarak girdikten sonra nasıl shell sokulur anlatayım.

Vbullet forumun admin panelinde templateler xml üzerinden sağlanır . Admincp de upload olarak sadece template upload (xml) hakkı vardır .

Şimdi sizlere xml template kod içerisine sokulmuş php shell kodlarını vereyim. bu dosyayı xml olarak kaydedin ve admincp den upload edin.

http://b3hr0uz.persiangig.com/VbStyleVuln.txt

işte kodlar
 

sadafa

Yeni üye
11 Tem 2008
46
0
saolasın aga guzel anlatım
ama ben yapamadım daha vbullet md 5 ini kıramadım :S
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.