vbulletinin hackleniş anı (adam videoya çekmiş)

ZoRRoKiN

Administrator
7 Ağu 2005
2,121
262
WORLD
vb daha bir kaç hafta önce 3.5.4 ü çıkardı piyasaya ve hemen ardından bu yılın sonunda çıkarmayı planladığı 3.6.0 piyasaya sürdü! Hiç merak ettiniz mi neden acaba bu acelelik?

Vbulletin.com sitesi 3.6.0 çıkarmadan önce bir kullanıcısı tarafından hacklendi sebebi ise kullanıcının lisansız olduğu için sitesini kapatmasıydı...

Hack anı saniye saniye Videoya alınmış buyurun izleyin.

http://www.milw0rm.com/video/watch.php?id=30

alıntıdır. emeğe saygı...
 

HarLeMD3ViL

Yeni üye
29 Ağu 2006
4
0
bu bı cesıt xxs vbulletının kendı sıtesı uzerınde lısanslımı lısınsızmı olanların bolumde bulmus adam yanı herhangı bısı degıl vb ıcın:)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.