Veba Doktorları

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Veba Doktorları
1800'ler de, bu korkunç görünüme sahip veba doktorları, sadece Hıyarcıklı Veba salgınını, tedavi etmesi için çağrılırdı. O zamanlarda hastalığın, koklama yolu ile yayıldığını düşünen bu doktorlar, kendilerini korumak için, içi çiçeklerle dolu bir gagaya sahip, tüyler ürpertici maskeler giyerlerdi. Bu doktorlar tedavi olarak, hastayı kırbaçlama yöntemini kullanıyorlardı. Çünkü veba, "Tanrı'nın cezalandırması" olarak görülüyordu. Ayrıca tedavi süresince, kanı temizlemesi için sülük kullanılıyordu.


okB7a9.jpg
 

Painful

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
4,912
13
21
NEW WORLD
Veba diye bir sinema vardı abi çok sağlamdı çok güzeldi salgın baya sağlamdı. İnsanlar arkadaşları vebaya kapılınca çok değişik şeyler oluyordu. Hem arkadaşı hem öldürmek zorundaydı
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.