Venom rat 2.8 - FINAL

schizophrenic34

Yeni üye
19 Nis 2020
28
10
mukemmel özellikleri olan stabil bir rat server oluşturamayacaklar için ufak bir video çektim iyi kullanımlar..
LD2cPO2.jpg

indirme adresi
youtube kullanım videosu
virustotal linki

Bam Bam

Yeni üye
30 Kas 2020
12
3
Merhaba emeğinize sağlık,
Paylaşımınız için teşekkürler ancak rat oluşturduğumuz anda antivirüslere yakalanıyor, konunun altına Fud lama ile ilgili de ufak bir bilgi ekleseydeniz keşke.
Zira forumda 2012 den bu yana paylaşılan bir çok RAT konusu var ama kimse FUD lama ile ilgili detaylı bir paylaşım yapmamış, internette çok fazla bilgi kirliliği var bizim gibi yolun başında olan kullanıcıların bilgiyi doğru yerden doğru şekilde alabilmesi için biraz yardımlarınız gerekiyor.

İyi forumlar.

schizophrenic34

Yeni üye
19 Nis 2020
28
10
Merhaba emeğinize sağlık,
Paylaşımınız için teşekkürler ancak rat oluşturduğumuz anda antivirüslere yakalanıyor, konunun altına Fud lama ile ilgili de ufak bir bilgi ekleseydeniz keşke.
Zira forumda 2012 den bu yana paylaşılan bir çok RAT konusu var ama kimse FUD lama ile ilgili detaylı bir paylaşım yapmamış, internette çok fazla bilgi kirliliği var bizim gibi yolun başında olan kullanıcıların bilgiyi doğru yerden doğru şekilde alabilmesi için biraz yardımlarınız gerekiyor.

İyi forumlar.
fudlama yöntemlerini artık kimse paylaşmıyor ben kendime yetecek kadar powershell ile birşeyler yapıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

TeriHex29

Yeni üye
27 Ağu 2019
7
0
Eline sağlkk Merhaba bi sorum olucaktı exe dosyasını hta uzantısına nasıl çevirebilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.