Video Edit, Kurgu, Seslendirme Bölümü Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

THT_TİCARET

Platinium Üye
1 Haz 2023
13
1
Değerlendirme - 0%
0   0   0
  • Konu açabilmek için minimum 3 aylık forumumuzda kayıtlı olmanız lazım. Eğer bu şartı sağlamıyorsanız ve direkt ticaret konusu açmak istiyorsanız, herhangi bir vip üyeliğe sahip olmalısınız.
  • Kanun ve Mevzuatlara aykırı hizmetler (özellikle +18, illegal, bahis veya bet vb. faaliyetleri içeren hizmetler) kesinlikle yasaktır.
  • Satış yaparken örnek çalışmalar paylaşmak zorunludur.
  • Satış yaparken tecrübelerinizden bahsetmeniz zorunludur.
  • Grafik tasarımcı ve işveren, birbirlerinden üstün değildir. Her iki tarafta anlayışlı olmalı.
  • İstediğiniz grafik tasarımı düşünerekten, net ve yalın bir dille -gerekirse örnek tasarımlarla- anlatın.
  • Konunuzda eğer varsa revizyon miktarı belirtilmelidir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.